Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pierdziele ale dyskusje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, teraz jest karta benefit w outlecie i są różne fajne zniżki dodatkowe :D nie tylko w outlecie ale też w innych miejsach w lublinie :) Witold, nie dziw się, że dyskusje są takie, to wazne wiedzieć co i jak w trawie piszczy i gdzie mozna nieco podoszczedzić :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaliczyłam prawdziwy studencki kwadrans w BigStarze w Outlecie :) w 15 minut kupiłam wspaniały komplet ciuchów i buty po studenckiej zniżce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też kupiłem bluzę i czapkę w bigu, zniżka studencka jak zawsze na propsie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech studenckie czasy... jak to było dawno ;( na szczęście w outlecie center mają nie tylko promocje dla żaków ale i dla zwykłych szaraków, poniedziałki -50% zaczęły być ostatnio moim ulubionym dniem tygodnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie tylko ja znalazłem tygodniową promocję w OC. Poniedziałki dla mnie zwykle odpadają, a poza tym zdecydowanie preferuję zakupy moich koszul vistuli w męskim towarzystwie a męskie wtorki się do tego idealnie nadają. Ciao
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a właśnie że wtorki nie są zarezerwowane tylko dla facetów :) ostatnio kupiłam własnie mojemu Kochanemu 4 koszule Lavarda po bardzo korzystnej cenie... 20zł :D i starczyło jeszcze na moją jesienną apaszkę =]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Męskie wtorki kontra damskie czwartki :) Dobrze że mc arthur ma asortyment dla obu płci :) zakupy skórzane na jesień 2015 uważam za zakończone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie właśnie się zaczęły, przecież nie można chodzić całą jesień w tych samych butach :P dobrze że są takie damskie czwartki bo można spokojnie zrobić zakupy bez zrzędzenia :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciuchy ciuchami ale wystawa lego wbiła mnie w ziemię bardziej niż mojego 10letniego synka :) dobrze że mama miała co w tym czasie robić bo mogliśmy spokojnie pomarzyć o posiadaniu takiej kolekcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj wystawa była cudowna, pierwszy raz widziałam tytanika z klocków, oby było więcej takich atrakcji w naszym mieście bo ostatnio niewiele się dzieje. PS zakupy tez udane więc wizyta należała do udanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że wystawa już się skończyła bo zbierałam się, zbierałam i nie udało się zobaczyć. Na szczęście pocieszyłam się trochę nową torebką więc jakoś przeżyję ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszeliście, że nasz Outlet Center obchodzi pierwsze urodziny? 12-13 grudnia. Ciekawe czy fajne promocje przygotują :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • to już rok? ale ten czas leci, a wydawałoby się, że tak niedawno, cały czas otwierają się nowe sklepy, praktycznie co miesiąc 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam na ich fb, że są konkursy z nagrodami, upominki i w całym centrum zakupy tańsze o połowę, każdy sklep przygotował extra promocje. Najlepsze że w weekend wypadają urodziny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze wiedzieć! ciekawe czy pojawią się też Ci pomocnicy mikołaja co na mikołajki :):) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz czas na poświąteczne wyprzedaże <3 <3 <3 będzie trzeba odwiedzić outlet center koniecznie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal mają bardzo fajne, studniówkowe promocje.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...