Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
http://www.youtube.com/watch?v=AHDdNKinPFY&feature=related mistrz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ares napisał:
http://www.youtube.c...feature=related mistrz!
0:52 :lol:co Ci to mówi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ares, Afrodyta, Isabel Oj Jumanji, Jumanji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afrodyta napisał:
0:52 :lol:co Ci to mówi ?
że też mi tak przyjebiesz niedługo? :c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ares, Afrodyta, [s]Isabel[/s] Oj Jumanji, Jumanji [/quote] Isabell z akcentem na dwa ll [quote name='Ares' timestamp='1316021003' post='533141'] że też mi tak przyjebiesz niedługo? :c
ouć a co to za słownictwo przy damach Panie Aresie
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 19:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Isabell napisał:
ouć a co to za słownictwo przy damach Panie Aresie [/quote] bo ja mu tak zawsze mówie , ze jebne go [quote name='gość' timestamp='1316020786' post='533139'] Ares, Afrodyta, Isabel Oj Jumanji, Jumanji
tak! jestem Jumanem
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 19:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afrodyta napisał:
bo ja mu tak zawsze mówie , ze jebne go
ouć Damie to nie przystoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Isabell napisał:
ouć Damie to nie przystoi
czasem nie da sie inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Ares oto ja Twe guru Cześć Wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę iść, tymczasem może zdążę na Walne Zgromadzenie ;)trzymajcie miejscówę koło barku
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 19:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Isabell napisał:
Muszę iść, tymczasem może zdążę na Walne Zgromadzenie ;)trzymajcie miejscówę koło barku
o nie nie , koło barku to ja zawsze siedze ;p witaj Infa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afrodyta napisał:
o nie nie , koło barku to ja zawsze siedze ;p witaj Infa
Nie kłóćcie się miłe panie o miejsca, nie wiadomo jeszcze czy zapowiadana konferencja się odbędzie w ogóle, dla 49 osób nie jest warto zaczynać. Co tan Infa u Cię ?
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 19:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O o czym ta konferencja http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_einen-im-tee-smilina.gif ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
O o czym ta konferencja http://www.greensmilies.com/smile/smiley_emoticons_einen-im-tee-smilina.gif ??
Ja już zestaw odpowiedzi mam przygotowany, nie wiadomo jeszcze Nie wiem jak wyłączyć funkcje ignora dla niezalogowanych Użytkownicy przeglądający ten temat: 10 i ciągle przybywa ...
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 19:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Cześć Ares oto ja Twe guru Cześć Wszystkim
noo cześć misiu pysiu
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 19:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Ja już zestaw odpowiedzi mam przygotowany
Nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
infa napisał:
Nie satysfakcjonuje mnie ta odpowiedź
edytowałem tam wyżej, ale myślę, że zastosujemy taktykę rozpoznanie bojem Może od robótek ręcznych dla rozluźnienia atmosfery zaczniemy Mój odnośnik No to bardzo proszę
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 20:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
W dniu kiedy było to przedstawienie - performance, nachlałem się gorzały, tak patrzyłem na forum co przez kilka tygodni pisaliśmy i w końcu nie wytrzymałem. Nie mogłem zrozumieć dlaczego pan Janusz kiedy tylko była mowa nawiązująca do pewnej informacji, która moim zdaniem pewnym ukierunkowaniem w sprawie, pomijając wzmiankę o samej Iwonie, bardzo bronił zachowania co po niejednych, a mnie atakował, pomyślałem sobie, jakieś ciche porozumienie biznesowo-towarzysko-rozrywkowe, szantaż może i musiałem, ale nie jestem pewien czy oby czasem nie miałem racji, bo zawsze najbardziej prawda boli - prawda? I jeszcze raz zaznaczam, by ktoś, albo od ktosia znowu niczego nie sugerował, nie przeinaczał na swój głupkowaty użytek (a wiem kto). Iwona normalna dziewczyna jak miliony na świecie w swojej grupie wiekowej, takie moje zdanie !
Juman w sądzie się będziesz tłumaczył już niedługo i tam sobie zostaw te głupie tłumaczenie. Mam nadzieję, że nie ujdzie Ci to płazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak tam? Konferencja jeszcze się nie zaczęła? Jestem obecny gdybym był w czymś pomocny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Juman w sądzie się będziesz tłumaczył już niedługo i tam sobie zostaw te głupie tłumaczenie. Mam nadzieję, że nie ujdzie Ci to płazem. [/quote] Jeżeli taka zaistnieje konieczność trudno, raz kozie śmierć, proszę o następne ... [quote name='Leon' timestamp='1316023311' post='533166'] No jak tam? Konferencja jeszcze się nie zaczęła? Jestem obecny gdybym był w czymś pomocny
Można umownie uznać, że już Każda szara komórka przydatna i mile widziana
Ostatnio edytowany 14 września 2011 r. o 20:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...