Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Nie ma co czytać- aresztowali wszystkich czy co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, to zaloba, daj sie wyplakac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok, poczekam na stype
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ja czekam http://www.youtube.com/watch?v=G6WpugnDxes&feature=related
Ostatnio edytowany 6 października 2011 r. o 20:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie się bardziej boją tych nadchodzących wyborów niż wojny, wychowani w duchu naiwności myślą, że jak będą cicho siedzieć pokorni, to ich bieda nie zauważy i nie dosięgnie ... Chcącemu nie dzieje się krzywda. I wszystko jasne !
Ostatnio edytowany 6 października 2011 r. o 21:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie nie boje, nie ide glosowac, nie ma w czym wybierac. ciagle te same geby jak w polskich filmach. marnosc nad marnosciami... witaj weteranie
Ostatnio edytowany 6 października 2011 r. o 21:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Ludzie się bardziej boją tych nadchodzących wyborów niż wojny, wychowani w duchu naiwności myślą, że jak będą cicho siedzieć pokorni, to ich bieda nie zauważy i nie dosięgnie ... Chcącemu nie dzieje się krzywda. I wszystko jasne !
Dobry wieczor Widze, ze Ty tez podczytujesz gp24. Ja nic nie mowie I pogoda ma sie zmienic na prawie zimowa. Buuu. Milego wieczoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to prawie zimowa? u nas dzisiaj bardzo cieplo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
jak to prawie zimowa? u nas dzisiaj bardzo cieplo
U mienia toże lieto i mnoga dziegów, maja babuszka w Canadu Nie narzekajmy, tak wspaniałych czasów nie było nigdy, a będą jeszcze lepsze, wiadomo, że nie dla wszystkich, ci nieporadni życiowo dopiero zaczną klepać biedę ! [media]http://tiny.pl/h1w9p[/media]
Ostatnio edytowany 6 października 2011 r. o 22:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Ciekawośći obejrzałam jeden z odcinkow "Dlaczego ja" i polecam wszystkim tę część. W Roli głownej- Gina vel Anabel!!! Mój odnośnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
jak to prawie zimowa? u nas dzisiaj bardzo cieplo
Dzien dobry. Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale wczoraj poszlam w kimono. Przymrozki ponoc ida. Juz w ten weekend. Moze sie ci od pogody pomylili i letnia aura potrwa do marca (oby), ale watpie. Niemniej jednak, milego dnia. Juma, a czy ja narzekam . Nie przypominam sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivian napisał:
Z Ciekawośći obejrzałam jeden z odcinkow "Dlaczego ja" i polecam wszystkim tę część. W Roli głownej- Gina vel Anabel!!! Mój odnośnik
Vivian dziękuję za poprawienie humoru z rana uśmiałam się do łez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłego dnia wszystkim Październik 2011 7 Piątek 280 dzień roku, do końca roku pozostało 85 dni imieniny obchodzą August Justyna Marek Maria Markusław Rościsława Stefan Tekla Wszystkiego najlepszego, zdrowia i dużo pieniędzy... [media]http://www.youtube.com/watch?v=qJ_5nX2zps4&feature=watch_response[/media] Wyjątkowy dzień, bo siódmy ... Nie wiem, ale od zawsze w numerach dostrzegamy moc magiczną i tajemną ich siłę wymowy, o np. takie liczby mistrzowskie (doskonałe), ale o numerologi nie będziemy chyba, choć ... itd. itp ... to do świata podchodzę z rezerwą i do niczego nie przywiązuję wagi, ale często zwykłem mawiać - gwiazd nie oszukasz! Hvid, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, wszystko zależy od naszego chcenia Powiadasz, że przymrozki ponoć idą, toć to jesień, skończyło się lato, nawet kosze z plaż pousuwano ... http://www.camomille.pl/retro_vintage/images/marine/image06.jpg Tu co druga osoba prawie jak pani Sobczyk , nadęte, zbłąkane, zagubione w rzeczywistości towarzystwo
Ostatnio edytowany 7 października 2011 r. o 11:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postarzaly casanova
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam niedzielenie wieczorem i pomyśleć jakby tak nam zabrano swobody obywatelskie - prawda, że strach pomyśleć ?
Ostatnio edytowany 9 października 2011 r. o 22:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
Witam niedzielenie wieczorem i pomyśleć jakby tak nam zabrano swobody obywatelskie - prawda, że strach pomyśleć ?
czy to oznacza, ze oczekujesz teraz cudu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
czy to oznacza, ze oczekujesz teraz cudu?
Myślę i uważam, że trzeba i należy być elastycznym niezależnie od tego do jakiej partii na najniższym szczeblu przeszli ludzie rządni władzy, którym to dane jest uczestniczyć w życiu politycznym, przez nas i dla nas wybranych, dla naszego i potomnych dobra. Nikt nikomu niczego nie daje darmo, prosić Boga, by tylko któren nie wpadł na pomysł, by nie daj Panie próbować umęczonemu społeczeństwu odbierać to co trudami życia osiągnęło latami i nie tylko w sferze materialnej ... Witam w nowej rzeczywistości.
Ostatnio edytowany 11 października 2011 r. o 22:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vivian napisał:
Z Ciekawośći obejrzałam jeden z odcinkow "Dlaczego ja" i polecam wszystkim tę część. W Roli głownej- [s]Gina vel Anabel[/s]!!! Mój odnośnik
A ja uważam że to całkiem ciekawy program i taki bliski otaczającej nas rzeczywistości. Dzisiaj był ciekawy motyw i taki realny Spójrzcie po IP, kto tam uciekł i o czym pisze ?
Ostatnio edytowany 11 października 2011 r. o 20:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzien dobry. SPEC warszawsski sprywatyzowany (oczywiscie bez rozglosu, po cichu), wiec beda spore podwyzki za ogrzewanie i ciepla wode. Ciekawa tez jestem, co z podatkiem katastralnym od 2012 roku . Tez bez rozglosu, po cichu. Milego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Dzien dobry. SPEC warszawsski sprywatyzowany (oczywiscie bez rozglosu, po cichu), wiec beda spore podwyzki za ogrzewanie i ciepla wode. Ciekawa tez jestem, co z podatkiem katastralnym od 2012 roku . Tez bez rozglosu, po cichu. Milego dnia.
Witam O podatki od posiadanego majątku było głośno w latach '90, i nie powinno to dziś nikogo dziwić, że przez jakiś okres było cicho, był to czas na wzbogacenie się Narodu. Kataster to tylko 1% wartości nieruchomości i najmniej obciążać będzie podatników posiadających mały majątek. W simie to tylko groszowe sprawy, Przy przyjętej stawce podatku katastralnego równej jw. wartości nieruchomości, przykładowo właściciel mieszkania za 400 tys. zł zapłaci tylko 4000 zł rocznie, a właściciel domku za 800 tys. zł zapłaci 8000 zł rocznie. Może bardziej odczują właściciele gospodarstw rolnych, bo to już w setkach tysięcy, mając np. 600 ha ziemi walizkami płacić trzeba będzie, ale doskonale pamiętamy czasy, kiedy to od wynagrodzeń też nie płaciliśmy złamanego szeląga i ludzie pukali się w czoło na sama wieść jego wprowadzenia, a dziś dzięki temu nasze państwo rośnie w Imperium, strach ma zawsze wielkie oczy - prawda?
Ostatnio edytowany 12 października 2011 r. o 08:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...