Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niedaleko na kalinie na ul.walecznych mieszka gnojek 23 lata ps,,szafri,, co jeździ i kolaboruje z wymoczkami ze świdnika po okolicach i na pojzierzu i napada i grozi ludziom z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nowej stacji kolejowej Lublin Zachód w lesie to dopiero będzie bezpiecznie. Nawet radiowozem nie przejadą na drugą stronę. Jak przestępca ucieknie do lasu trzeba będzie wzywać policjantów z Bełżyc. Jednak PKP odpowiada ta lokalizacja w lesie między krzakami i nie widzi w tym niebezpieczeństwa. Co innego na stacji Lublin Główny tam : "Krzaki obok dworca mogą służyć do ukrycia bomby, więc kolejarze krzywo patrzą na zieleń. – To jest trudny temat ze względów bezpieczeństwa – przekonywał Paweł Wróblewski z centrali PKP."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkudziesięciu lat okolice dworca to bardzo niebezpieczne miejsce. Tutaj powinna być całodobowa ochrona miejsca i pasażerów.Niestety jest odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli inni ludzie? Nikt nie reagował ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lumpostwo się panosz, powinni dostać po 12 lat ale w kopalni , ołowiu np. A tak pewnie zawiasy dostana. Takie mamy g.wniane prawo w Polsce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obaj nie posiadają stałego miejsca zamieszkania, a wcześniej mieli już konflikt z prawem." .... dać im minimum 5 lat bezwzględnego pierdla (recydywa) i gra muzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka sama kara! Z tym,ze rozebrał(a)bym ich w biały dzień i postawiła przy galerii. Niech ludzie patrzą na bezmózgich idiotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie pomógł,bo każdy się boi zbira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie boi się zbira tylko władzy.Raz pomogłem uratowałem człowieka a po komisariatach i prokuraturach włuczyłem się rok i musiałem udowadniać że to nie ja zbir. wer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres juz maja skoro siedza w pudle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich zbirów trzeba spalać żywcem...w ten sposób oczyszczamy się z chwastów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bestie je.bane szczyt debilizmu i dna totalnego. Po co?? Co ten bezdomny zawinił nie dość ze nic sam nie ma walczy by przetrwać kazdy dzien to jeszcze takie rzeczy, współczuje. A te pseudo recydywy to żałośni ludzie naprawdę śmiech na sali. 1. Po co napadać bezdomnego???! Przecież wiadomo ze nic nie ma, może oprócz 2 zł które wyzebral na bułkę czy nawet browar 2. Niech się zmierza z kocurami co mają po 25 lat i są w formie a nie człowieka który ma naprawdę w życiu trudno. Brak słów ku*wa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...