Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obietnice Krzysztofa Żuka dla Sławinka, Wieniawy, Śródmieścia, Starego Miasta i Bronowic

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2018 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Czy jest tam obietnica organizacji imienin pana radnego Zbigniewa w każdej dzielnicy miasta? Oczywiście za nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Sp......la , bronowicom już wyciął jedyny park i zabetonował. Pamiętamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Żuk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remont Popiełuszki to powinien się zacząć już, a nie po wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Sp......la , bronowicom już wyciął jedyny park i zabetonował. Pamiętamy
 Park? Te parę przybidzonych drzewek to nie był żaden park, tylko sralnia dla okolicznych piesków. A wieczorami miejsce gdzie schodził się niecikawy element gustujący w tanich trunkach alkoholowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótki i zwięźle, podoba mi się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przedłużą ul. Zelwerowicza do ul. Sławinkowskiej? Taka inwestycja znacznie ułatwiłaby przejazd ze Sławina do Czechowa i innych dzielnic. Obecnie ul. Zelwerowicza zawiesili w polu. Na jej przedłużenie nie doczekamy się nigdy. Prezydent ma swoje preferencje. - zostać wiecznym prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z czystą przyjemnością oddam głos na Żuka po raz trzeci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Sp......la , bronowicom już wyciął jedyny park i zabetonował. Pamiętamy
Park? Te parę przybidzonych drzewek to nie był żaden park, tylko sralnia dla okolicznych piesków. A wieczorami miejsce gdzie schodził się niecikawy element gustujący w tanich trunkach alkoholowych.
 masz racje , to skwer a nie park , ale to było jedyne zielone miejsce na dzielnicy i wymagało rewitalizacji a nie zabetonowania. Szczegolnie że mieszkancy dowiedzieli się o tym jak piły poszły w ruch. Wszystko po kryjomu i bez uzgodnień. Tak więc temu panu na bronowicach serdecznie dziękujemy i nie zapraszamy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a mnie w zupełności wystarczy, aby był gospodarzem miasta takim, jakim jest obecnie. "Tree in One" (nierób, ciemniak, nieuk) Tułajew może tylko pozazdrościć panu prezydentowi skali poparcia ze strony uczciwych mieszkańców Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba głosować na Żuka bo to jedyny rozsądny wybór na tę chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Sp......la , bronowicom już wyciął jedyny park i zabetonował. Pamiętamy
Park? Te parę przybidzonych drzewek to nie był żaden park, tylko sralnia dla okolicznych piesków. A wieczorami miejsce gdzie schodził się niecikawy element gustujący w tanich trunkach alkoholowych.
masz racje , to skwer a nie park , ale to było jedyne zielone miejsce na dzielnicy i wymagało rewitalizacji a nie zabetonowania. Szczegolnie że mieszkancy dowiedzieli się o tym jak piły poszły w ruch. Wszystko po kryjomu i bez uzgodnień. Tak więc temu panu na bronowicach serdecznie dziękujemy i nie zapraszamy
 A czy przypadkiem to nie sami mieszkańcy zbierali podpisy za wycinką drzew i budową komisariatu policji w miejscu tego "cudownego" skweru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko byle nie ministrant z PiS, który chce być prezydentem mimo iż nigdy nie pracował i nie ma żadnego doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma bardzo dobry program. Myślę, że powinien wygrać już w I turze, bo ostatnie 8 lat to dla miasta bardzo owocny okres i mnóstwo różnych inwestycji..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żuczku, "Niech Pan tutaj się nie błąka, niech Pan zmiata i nie lata i zostawi lepiej mnie", nim Lublin w długach utonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co ta płachta? Nie szkoda pieniędzy panie prezydencie na takie chwyty reklamowe? I całe miasto poobwieszane pana wizerunkiem - a gdzie uchwała krajobrazowa ?? Syf, śmietnik, nie głosuje na pana!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew jest słabym kandydatem. Trzymam kciuki za pańską wygraną :-)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i trwałym zwężeniu al. Racławickich i Drogi Męczenników Majdanka - kierowcy oraz mieszkańcy oczekują z radoscia samochdów stojących w korku 24/24. Rowerzyści którzy będa filtrować własnymi płucami to bogatą mieszankę atmosferyczną również nie mogą się doczekać ... i radość zapanuję wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...