Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odebrano jej sześcioro dzieci. Z powodu alkoholizmu [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2018 r. o 21:37 Powrót do artykułu
ja też nie wiem co mam ze sobą zrobić i zapieprzam już 38 lat za najniższą krajową aby nie umrzeć w tym chorym kraju i mam jedno dziecko bo na więcej mnie nie stać pomimo, ze pracuję. Każdy jest kowalem swego życia, tylko zgroza, naklepać tyle dzieci i mieć je gdzieś, niech inni je utrzymują min. ja, pomimo że pracując sama wegetuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tvn tym szmalcownikiem się zbrataliście. CO to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jeszcse wiele lat upłynie, zanim w Polsce zaczą hieny płacić. Obecnie towarzystwo jest tak rozbismarnione, że za 900 zł brutto chcą mieć pracownikaz biegłym językiem obcym. Nie wierzycie? Zajrzyjcie na ogłoszenie w PUP Chełm. Panie premierze Morawiecki, nie wygłupiaj się pan jak ten były kłamliwy Rudzielec. Chcesz sprowadzać ludzi z zagranicy? To użyj pan mózgu. Dlaczego na zachodzie NIKT nie zaoferuje wykształconej osobie pensji sprzątaczki na pół etatu? Bo tam prawo chroni młodych dobrze wykształconych ludzi. Kto ma rozum będzie lał od góry do dołu na taką III RP. Smutne, ale prawdziwe. W Niemczech każdy stopień edukacji, to wyższa grupa zawodowa. Chce spedytor osobę z językiem za pensję sprzątaczki, to taką będzie miał z... łamanym językiem. Może dogada się. Ba! W Niemczech już po pół roku MUSI być podwyżka! I awans o punkt w górę w grupie płacowej. O nic nie trzeba prosić. Tak po prostu jest. Wszystko jasne, zgodnie z prawem. A u nas nawet po pół roku człowiek na stażu za 900zł brutto. Ch... z tą CAŁĄ Polską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dziennik to już TVN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dziennik to TVN i GW w jednym już od dawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bo jeszcse wiele lat upłynie, zanim w Polsce zaczą hieny płacić. Obecnie towarzystwo jest tak rozbismarnione, że za 900 zł brutto chcą mieć pracownikaz biegłym językiem obcym. Nie wierzycie? Zajrzyjcie na ogłoszenie w PUP Chełm. Panie premierze Morawiecki, nie wygłupiaj się pan jak ten były kłamliwy Rudzielec. Chcesz sprowadzać ludzi z zagranicy? To użyj pan mózgu. Dlaczego na zachodzie NIKT nie zaoferuje wykształconej osobie pensji sprzątaczki na pół etatu? Bo tam prawo chroni młodych dobrze wykształconych ludzi. Kto ma rozum będzie lał od góry do dołu na taką III RP. Smutne, ale prawdziwe. W Niemczech każdy stopień edukacji, to wyższa grupa zawodowa. Chce spedytor osobę z językiem za pensję sprzątaczki, to taką będzie miał z... łamanym językiem. Może dogada się. Ba! W Niemczech już po pół roku MUSI być podwyżka! I awans o punkt w górę w grupie płacowej. O nic nie trzeba prosić. Tak po prostu jest. Wszystko jasne, zgodnie z prawem. A u nas nawet po pół roku człowiek na stażu za 900zł brutto. Ch... z tą CAŁĄ Polską!
  morawiecki zajęty jest pomnażaniem swojego majątku a nie zajmowanie sie twoimi wypocinami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...