Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Odszkodowanie za wypadek

Utworzony przez Marta77, 8 marca 2019 r. o 12:50
Cześć, witam wszystkich. Potrzebuję profesjonalnego wsparcia prawnego w związku z walką o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny (standard, chodzi o potrącenie na pasach, miałam zielone światło!). Trudno wynegocjować samodzielnie uczciwe i godne pieniądze dlatego chcę skorzystać z pomocy z zewnątrz. Kogoś polecicie? Kto jest naprawdę skuteczny w takich sprawach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zadzwoń albo napisz do Merces, bardzo dobra kancelaria z doświadczeniem i dobrym podejściem. Na stronie wypadeksmiertelny-odszkodowanie.pl masz do nich namiary. Pomagają w odszkodowaniach i zadośćuczynieniach. Ja się do nich zgłosiłam po stracie brata, który zginął nie ze swojej winy ale z winy pijanego kierowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretnie pomagają przy odszkodowaniach w kancelarii Sos BPHC – sos-bphc.com. U nich mi się podobało że zawsze wiedziałam kto jest odpowiedzialny za moją sprawę. Uczciwie mi też na dzień dobry powiedzieli jaką maks sumę będe mogła dostać i to się potwierdziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie zdecydować się na pomoc przygotowaną przez ***s://fcs-accident.com/. Radzą sobie znakomicie w takich sprawach. Bardzo duże doświadczenie i wiedza w temacie odszkodowań. Dodatkowo grono specjalistów, którzy dla nich pracują, dlatego obsługa rzeczywiście na najwyższym poziomie i tym samym walka o odszkodowanie staje się bardziej efektywna. U mnie prowadzili sprawę po wypadku w pracy i udało się uzyskać odszkodowanie, płatność prowizyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...