Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Temida jest ślepa, wiadomo od dawna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu rodziców gdy ma taką możliwość odwraca się od swych dzieci nie tylko fizycznie ale i emocjonalnie. Dac kromkę chleba to nie sztuka to ich obowiązek, ale być z dzieckiem, przytulić, pokazywać że są ważne już nie. Często to inni, inne dzieci są ważniejsze niż własne. A na starość gdy rodzic jest u kresu życia a.dziecko już dorosłe zaczyna się festiwal żalów jakie to wyrodne i podłe dziecko wyrosło. Na wszystko w zyciu trzeba sobie zapracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Ukrainy w obliczu katastrofy ukraińskiego samolotu w Iranie wzywa zagranicznych partnerów i zagraniczne instytucje do włączenia się w śledztwo, mające ustalić przyczyny tej tragedii. A jak zachował się w obliczu Katastrofy Smoleńskiej Donald Tusk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Temida jest ślepa tylko poj...ne przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do G.... zgadzam się w 100% na wszystko sobie w życiu trzeba zapracować, na obojętność też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdemu powinno się dać szansę na zmianę. Nie był ojcem przez długi czas, może przeciwności losu go zmieniły. Kiedyś przecież się kochali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu to ojciec-dał mu życie.Trzeba wybaczać, a nie lecieć do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psi klakierze pomyliles strony do tvp pisz niemoty podwchwyca temat moze i paska klamstwa sie doczekasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie matka biologiczna nie chciała, zostawiła mnie w szpitalu a nie zabiła. Nie znam jej, ale jeśli jeszcze żyje to niech JEZUS BÓG WSZECHMOGĄCY błogosławi jej ku zbawieniu i w doczesnych sprawach ......... wyszukiwarka : "Jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów część 6 moja adopcja "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo wolne sondy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis może jednej nocy zmienić kodeks rodzinny. A czwarte przykazanie powinno brzmieć "czcij ojca swego jeżeli na to zasłużył"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ten ojciec co zrobil , ale ten co wychowal .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, też musieliśmy płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za gdzie był wcześniej odszedł zostawił rodzinę to niech radzi sobie sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...