Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Okropny wypadek na Dolnym Śląsku. Kierowca wypadł przez bagażnik, jak z katapulty (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2019 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Taki film powinien być pokazywany młodym gniewnym, wściekłym.moze któryś zacząłby myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby był z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet mi go nie szkoda. Nie dość, że w takich warunkach brał się za wyprzedzanie, to jeszcze na zakręcie i gdy z naprzeciwka jechało auto. Do tego jechał bez pasów bo jak to - tylko lamusy zapinają - to zrobił piękny helikopter w powietrzu. Dobrze, że nie miał z tyłu pasażera bo by chyba komuś głowę urwał. Ale mam nadzieję, że przeżyje bo szkoda mi rodziny, niech zapina pasy następnym razem i wyluzuje za kółkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd brorą się tacy debile? 21 wiek łatwy dostęp do wiedzy a debli przybywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że niky niewinny tym razem nie zginął ani nie został ranny, ale niewiele brakowało....typowe chamskie nap...dalanie byle szybciej, co tam że deszcz, co tam że zakręt i z naprzeciwka ktoś jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyprzedzanie na ciągłej, brawo, nalezały mu się takie salwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajaców jednak nie brakuje. Całe szczęście , że debil nikomu postronnemu nic nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej! Szybciej! Podwójna ciągła? To tylko informacja! Szybciej! Ograniczenie? Tylko dla lamusów! Szybciej! Szybciej! Świetne warunki pogodowe! Szybciej! Zakręt? Z drogi bo jadę! Szybciej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaryzykuję stwierdzenie, że fotoradar w tym miejscu, radiowóz lub policjanci w nieoznakowanym samochodzie z radarem, uratowaliby człowieka. Innymi słowy, przekraczanie dopuszczalnej prędkości, do tego jeszcze w trakcie złych warunków pogodowych jest najczęstszą przyczyną wypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiek 25 lat wskazuje, że zupełnie niedawno otrzymał prawo jazdy. Pomijam fakt, że na kursach jeżdżą jak ostatnie ciapy - uczą się, to zauważam, że po otrzymaniu prawa jazdy zamieniają się w żywe pociski, jak ten tutaj "superman" i "batman" w jednym. Nie gratuluję debilizmu, bo ten widac na pierwszy rzut oka - mokra nawierzchnia, duża prędkość i wyprzedzanie po zewnętrznej z koniecznością szybkiego manewru na prawo, bo z naprzeciwka nadjeżdżają (trzeba się szybko zchować). Średnio kumaty i doświadczony kierowca od razu w głowie ma myśl, że na takiej nawierzchni w takiej sytuacji nie trudno o poślizg. Ale ten geniusz kierownicy widać jak gdyby był pewnien, że jego auto trzyma się ziemi jak stare drzewo z korzeniami na 10 metrów..... Niestety - efekt jaki jest każdy widzi. Jedyny plus w tym wszystkim, że ta młoda ŁAJZA nikogo nie zabiła, a mało brakowało. Chętnie bym spojrzał w twarz takiemu i powiedział mu: BRAWO ZA DEBILIZM... OTRZYMAŁEŚ OD ŻYCIA DRUGĄ SZANSĘ, NIE SPIERDOL JEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dozgonny zakaz prowadzenia samochodów. Wyprzedzanie na zakręcie, pod górę, w czasie deszczu i na podwójnej ciągłej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pociąg?... Nie, to samolot?... Nie, to Supermen!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby miał zapięte pasy, już byłby sztywny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coo za dureń ... brak słów. Jakoś mi go nie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby komus innemu stało się coś w tym wypadku to gdybym go tam znalazł w tym rowie i o ile byłby jeszcze przytomny to bym mu tak profilaktycznie dwa razy w łeb strzelił a dopiero potem wezwał karetkę ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pany, podwojnej ciaglej tu w ogole nie ma! Jednostronna ciagla zaczyna sie w miejscu gdzie kierowca wraca na swoj pas. Oczywiscie zawinila tu brawura i jak to mowia policjanci - niedostosowanie predkosci do warunkow na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raczej za kółko już nie wsiądzie i bardzo dobrze, ale swoją drogą czy tam przypadkiem nie jest złe oznaczenie pionowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracałem z nad morza, na S7 i S6 wszyscy zapierd......ja jak oszalali . Jadę 90 to tak jakbym stał w miejscu . Te debile lecą 160-180 km/godz. Tego debilizmu nikt nie zmieni , nikt. To jeb....na kasta w nowych samochodach i na pewno im się nic nie stanie. Policji wogóle brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka.Każdy popełnia błędy. Nieliczni z takimi konsekwencjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam sąsiada, na kursie jeździł jak ***. Dostał prawko i naprzód. .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...