Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Omijajcie salon meblowy Astra Warszawa Centrum Jupiter

Utworzony przez Peter, 30 grudnia 2009 r. o 00:23
Jak w temacie. Jeżeli traficie tam kiedyś to zastanówcie się 100 razy zanim stracicie nerwy, czas i bezpowrotnie pieniądze ! Nie spotkałem większych oszustów jak żyję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Peter~ popieram, to najwięksi krętacze i oszuści jakich spotkałam! Z samej życzliwości odradzam zaglądania do tego salonu w Jupiterze w Warszawie. Dopóki do nich się przychodzi z pieniążkami to są super milusi i wszystko jest ok a jak pojawi się problem z towarem po zapłaceniu pełnej sumy (np wady po odbiorze wynikające jasno z wady elementów a nie użytkowania) to mają klienta głęboko w d...e!!! Od roku czekam na finał zgłoszonej reklamacji i końca nie widać. Chodzę do nich, wydzwaniam, oni obiecują kolejne terminy i cisza... i tak w kółko! Właścicielka mydli oczy a po opuszczeniu miejsca olewa temat!!! Nie potrafią niczego na czas załatwić, jedyne czego po nich można się spodziewać to wyciąganie od klienta kasy i ignorowanie go jak już tę kaskę mają w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam kupiłam kilka mebelków i jestem bardzo zadowolona. Obsługa miła, a meble są naprawde solidnie wykonane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...