Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Ona byt tak chciała służyć ze mną”. Ministranci nagrali cover znanej piosenki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2019 r. o 15:02 Powrót do artykułu
Eee tam. Nie zaprosili naszego Sylwka, przecież on teraz ma dużo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepsze niż oryginał. 2+2=5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dzienniku popaw ten błąd "Ona byt tak chciała..."..??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno, co robić. A potem płacze, że ludzie się śmieją z "kościoła i relegii"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek to zwierze stadne, a że wybrali takie nie inne stado to już inna bajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee tam. Nie zaprosili naszego Sylwka, przecież on teraz ma dużo czasu.
 Również żałuję. Ponoć bardzo ładnie klaszcze w dłonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" __________"Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanba, bluznierstwo. Nalezaloby dac im ekskomunike.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ministranci, czekamy na jeszcze. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna nuta.Wpada w ucho.Warto zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super gratuluję xd. W końcu bez bluznierstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super gratuluję! Że - na - da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie podobalo super chlopcy widac przekaz. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, że ja ***e inaczej bez przekleństw niebda się tego określić, czasami wstyd mi za mój gatunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wzmianki o pedofilii w piosence? Słabooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak by to zaśpiewał Biskup Gajos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przepraszam ale to obraza moje uczucia religijne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno idea szczytna. Młodzi świadczą o Panu Bogu. Ale samo wykonanie bez rewelacji. Warsztat muzyczny trzeba dopracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu to tak żenada . Może kobiety by raz pasowały do ministrantów . Udzielanie kobiet w mszy nie jest wskazane i mało się spotyka w naszych kościołach . Ale to by było super . A piosenka jaką jest to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...