Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie > Areszt dla sprawcy wypadku w Kowali

Utworzony przez www.ruudii-151, 8 kwietnia 2008 r. o 00:27
dlaczego on znam czlowieka!!!!!!on tylko kierowal!!!!DZICIAKI?A GDZIE BYLI RODZICE TYCH DZIECI?????? MIEJSCOWOSC OD MIEJSCA ZAMIESZKANIA TO OK.40KM.KTO PUSCIL TE DZIECIAKI TAK DALEKO???????NAJLEPIEJ ZGONIC WINE NA KIROWCE.KAMIL TRZYMAJ SIE,WIEM ZE NIE JEST LEKKO.TRZYM SIE .KASIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie,dlaczeg milczycie!!!!!! znacieKamila!!!!k....... najlepiej zamknac usta,zawiozl malolatow na impreze,a teraz meczy sie sam w areszcie.......koledzy gdzie jestescie????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SKAD WIECIE ZE TO JEGO TOWAR ANIE MALOLATOW??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA SIE CIESZY!!!!!!ICH ZDANIEM MAJA WSZYSTKO BLACK&WHAIT . WYSILCIE MOZGI TO NIE BOLI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAC ZE MA DUZO KOLEGOW!!!!!WWW.RUUDII-151 JESTES CHYBA JEDYNYM KOLEGA!!!!!POZDRAWIAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWW.RUUDII-151 JESTEM KOLEZANKA -NIE WAZNE KIM JESTEM!!!!! JESTEM ZA KAMILEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SORRY-SZACUNECZEK TYM BARDZIEJ JESTEM ZA WAMI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDRAWIAM CIE GOSCIU!!!! DZIEKI ZA WYMIANE ZDAN.A TYTUL {SPRAWCA}CHYBA TROCHE PRZESADZUUUUNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet neiw iecie jak byo a muwicie ja znam i Kalila i tych chłopaków co z nim jechali i są to super chłopaki to zaczy byli tylko jeden przyzył Damian umarł a Tomek tez http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...=34&t=4539# Pomoc Przełącz boczny panel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego ja tez go znam i tyk chłopaków co zgineli bardzo dobrze znałam i ubiałam i jeden leży w szpitalu też kolega a on jet jakiś nie taki ten kamil co to znaczy jechać po wpływem środków odłużających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem siostrą tego który przeżył i powiem tylko tyle, może to wina poniekąd rodziców, kierowcę winię jedynie za to że coś brał a nie powinien.fakt jest taki znaleziono narkotyki,kierowca był pod wpływem,w samochodzie byl;i nieletni, nieżyje dwie osoby. dla czego?. dla czego w tych czasach mamy tak mało pokory, miłości, czystego sumienia i niewinności?dlaczego jest coraz więcej zatrutych umysłów, bezmyślności, egoizmu , zadufania w sobie i znieczulicy?odpowiedzcie sobie sami na te putania.ja wiem jedno, czasami muszą się wydarzyc pewne rzeczy , nawet tak tragiczne jak "ta" żeby człowiek doznał pewnego rodzaju olśnienia,by klepnął sie w łeb i zrozumiał, co w życiu jest ważne i czym sie kierować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amleka2 napisał:
ja jestem siostrą tego który przeżył i powiem tylko tyle, może to wina poniekąd rodziców, kierowcę winię jedynie za to że coś brał a nie powinien.fakt jest taki znaleziono narkotyki,kierowca był pod wpływem,w samochodzie byl;i nieletni, nieżyje dwie osoby. dla czego?. dla czego w tych czasach mamy tak mało pokory, miłości, czystego sumienia i niewinności?dlaczego jest coraz więcej zatrutych umysłów, bezmyślności, egoizmu , zadufania w sobie i znieczulicy?odpowiedzcie sobie sami na te putania.ja wiem jedno, czasami muszą się wydarzyc pewne rzeczy , nawet tak tragiczne jak "ta" żeby człowiek doznał pewnego rodzaju olśnienia,by klepnął sie w łeb i zrozumiał, co w życiu jest ważne i czym sie kierować.
Racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...