Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oryginalny pomysł na biznes. Wpadła na niego gdy w Azji straciła część ubrań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2019 r. o 11:22 Powrót do artykułu
Te torby są naprawdę śliczne :) A jako kociara obiecuję sobie znaleźć i kupić torbę z kocim wzorem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe pomysły na torby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygladaja jak siatki /wory na kartofle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest wegańska skóra? Drugie pytanie brzmi: czy weganie jedzą ziemniaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te torby są naprawdę śliczne :) A jako kociara obiecuję sobie znaleźć i kupić torbę z kocim wzorem :)
 Ja jestem fujara bo zbieram fujarki. Ale torby z fujarką nie ma :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wpadłam na genialny pomysł jak sie nie zapładniać odkąd wychowuję dziecko. Bo wtedy myślałam, że jak sobie policzę dni plodnie i niepłodne to moge dawać no i z dni niepłodnych mam dziecko. A teraz od lat nie daję żadnej męskiej idiocie i nie mam żadnej wpadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wpadłam na genialny pomysł jak sie nie zapładniać odkąd wychowuję dziecko. Bo wtedy myślałam, że jak sobie policzę dni plodnie i niepłodne to moge dawać no i z dni niepłodnych mam dziecko. A teraz od lat nie daję żadnej męskiej idiocie i nie mam żadnej wpadki.
 a masturbujesz się? - podstawowe pytanie księdza podczas spowiedzi . Bo wirsz masturbacja to grzech ciężki,  albowiem nie prowadzi do poczęcia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest wegańska skóra? Drugie pytanie brzmi: czy weganie jedzą ziemniaki?
 A co? Myślisz, że oni wiedzą, że kartofle rosną na krowim oborniku?? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykłe worki na buty. Co w tym ciekawego. Bo ekologiczne? W czym ta ekologia? Że skaję, czyli ekologiczną skórę trzeba wymieniać co 5 lat? A prawdziwą? Ekolog zje mięsko, a skórę wyrzuci, bo to takie ekologiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zuii super ! Uwielbiam Twoje wyroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł na biznes trafiony.Niech każdy robi to w czym sie czuje super. Po co tyle jadu ludzie. Zapewne komentują Ci którzy zupełnie nie mają pomysłu na siebie. A jak pan czy pani od fujarki poprosi to zapewne pani Zuzanna też stworzy oryginalną niepowtarzalną torbę. Pozdrawiam P.Zuzannę i życzę Jej sukcesu i wielu egzotycznych podrózy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...