Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatni weekend wakacji na drogach: 25 osób nie żyje

Utworzony przez Gość, 29 sierpnia 2010 r. o 11:00
A po co tracić cenny czas na zatrzymywanie kierowców co do których nie ma żadnych zastrzeżeń?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam o tym tłumie policjantów strzegących bezpieczeństwa na drogach od piątku to śmiać mi się chce. Wczoraj przejechałem ponad 700km przejeżdżając cały kraj w poprzek i jedyny radiowóz jaki widziałem to gdzieś między Toruniem a Płońskiem- spali chłopaki na poboczu. Inna sprawa że wpływ policji na to co się dzieje na drogach jest raczej umiarkowany. W Polsce musza sie zmienić dwie rzeczy- infrastrukura(drogi dwujezdniowe+ jednojezdniowe z rodzielonymi pasami ruchu(patrz rozwiązania szwedzkie)) oraz kultura jazdy kierowców- sam nie wiem co jest trudniejsze i zajmie więcej czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światełka nie pomagają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego liczymy na aparat represji? Może zacząć od siebie. Noga z gazu i rozsądek :-), pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A po co tracić cenny czas na zatrzymywanie kierowców co do których nie ma żadnych zastrzeżeń?
Dlatego, że nagradzanie-wzmacnianie pozytywnych postaw jest bardziej skuteczne wychowawczo niż karanie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze mnie to zastanawiam ze jak ruszamy ze swiatel to wiekszosc ludzi nie potrafi sprawnie tego zrobic ale kilometr dalej jak juz rozpedzi swoj powoz to jedzie na leb na szyje. nawet jak nie ma czym wyprzedzic to pewnie wychodzi z zalozenia ze a noz sie uda i wyprzedze kogos.... a kolejna sprawa jest tak ze jak na trasie taki ktory chce wyprzedzic nie ma jak bo 20 kierowcow jedzie w grupie i to takiej ze palec ciezko wcisnac miedzy nimi, jada tak mimo ze nie maja zamiaru wyprzedzac albo nie dadza rady a niech zobacza ze ktos chce wyprzedzic dostaja bialej goraczki i sie ciesza ze komus sie nie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zatrzymali i powiedzieli "DAWAJ 2 STÓWY I ANI MRU MRU"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecia z wypadku pod lublinem http://www.prisonwars.pl/193208/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem, tak wracałem dziś o godz. 12 trasą z Jeziora Zagłębocze do Lublina (przez Łęczną) i wszyscy zapier----lali jak zawsze, ani jednego patrolu, nic ... czyli to ma być ten bezpieczny weekend??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...