Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oszuści są w rządzie i sejmie rozkradli państwową służbę zdrowia, te panie to po prostu pomysłowi przedsiębiorcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istotnie tak było. Dzień po ukazaniu się w prasie informacji o tym,że jest na stronie NFZ taki informator zadzwoniła do mnie jakaś kobieta. Rozmowę przerwałam stwierdzeniem,że taki informator można sobie wydrukować ze strony NFZ. Kobieta była tak wiarygodna,że nie dziwię się,że naciągnęła niektórych ludzi. Mnie natomiast zdziwiło,że przedstawiciel NFZ telefonuje do prywatnych osób z taką propozycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Oszuści są w rządzie i sejmie rozkradli państwową służbę zdrowia, te panie to po prostu pomysłowi przedsiębiorcy.
Wybrał Pan nick adekwatny do sposobu Pana myślenia. To zwykłe naciągaczki,żeby nie napisać oszustki. Czy Pan jest równie ,,przedsiębiorczy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Oszuści są w rządzie i sejmie rozkradli państwową służbę zdrowia, te panie to po prostu pomysłowi przedsiębiorcy.
W rządzie i sejmie to są matoły, nieroby, nieuki i pajace, prowadzone na sznurku przez oszustów, złodziei, naciągaczy i bandytów. To gwoli wyjaśnienia. A odnośnie głównego tematu to mnie wczoraj też to spotkało, pani chciała wyciągnąć ze mnie prawie 40 zł za "informator mdyczny". Nie dałem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...