Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Cham zawinił, przewodniczącego powiesili

Utworzony przez beeez, 14 stycznia 2009 r. o 09:10
Naga? Kto nagi? Co to za kara? jeszcze o takiej nie słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć teraz nadzieję, że to się już nigdy nie powtórzy: "Zgodnie z uchwaloną już przez Sejm i przyjętą przez Senat ustawą nowelizującą kodeks pracy, każdy pracodawca zatrudniajacy co najmniej jednego pracownika będzie musiał wyznaczać pracownika odpowiedzialnego za ochronę przeciwpożarową, ewakuację lub udzielenie pierwszej pomocy. Problem w tym, że czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej mogą wykonywać tylko osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Za ich przeszkolenie będzie musiał zapłacić pracodawca. Łącznie firmy będą musiały wydać na ten cel około 2,36 mld zł. Pracodawcy, którzy nie spełnią nowych obowiązków bhp, muszą liczyć się z koniecznością zapłacenia kary wynoszącej nawet 30 tys. zł." Głosujący również za przyjęciem tej regulacji, przewodniczący komisji "przyjazne państwo" poseł Palikot stwierdził, że to "jest chore" -"Nie wiem, w czyjej głowie urodził się ten pomysł. Czy w głowie unijnego biurokraty, polskiego urzędnika, czy strażackiego lobbysty - jest mi to obojętne, bo dla każdej z tych głów mam tylko jedną opinię: to jest chore, to jest paranoja" - oburza się Palikot." Zapytany jaka była więc przyczyna, że głosował za przyjęciem tej regulacji stwierdził, że ... nie wiedział za czym głosuje - o dokładnie tak jak z otrzymywanymi z kancelarii sejmu dietami ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszę jeszcze raz pana palikota do lekarza i to szybko czy nikt tego nie zauważa ?poco Polska ma być kabaretem swiata? to nie jest zdrowe zachowanie -choroba dwubiegunowa faza maniakalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara jak najbardziej słuszna, przecież normalny człowiek nie powinien cytować wypowiedzi małego Jarka. O prostytuowaniu prawników Jaruś mówił na sali sejmowej w 2003 r. i spotkało się to z uznaniem "prawowitych i sprawiedliwych" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PALIGłUPA zabierajcie do lekarza bo zaraza TRZEBA LECZyc NA nogi BO NA GŁOWĘ JEST ZA PÓŹNO to ostatnie stadium choroby przed s.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tekst podał, widać ze kończył filozofię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk powinien przeprosić gęsicką i jeszcze ją w d..... pocałować .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
PALIGłUPA zabierajcie do lekarza bo zaraza TRZEBA LECZyc NA nogi BO NA GŁOWĘ JEST ZA PÓŹNO to ostatnie stadium choroby przed s.......
Ale mimo to Panie Januszu sto lat życzę.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...