Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot do prokuratury: Zbezszcześcili krzyż, poseł PiS podżegał do zabójstwa

Utworzony przez lila, 4 sierpnia 2010 r. o 15:52
o.benedyktus napisał:
Tak trzymać, ma rację Palikot że ci niby "obrońcy"dopuścili sie zbeszczeszczenia krzyża. Myślałem o złożeniu doniesienia do prokuratury że naruszyli moje uczucia religijne bo te zachowania nie mają nic wspólnego z religią a więcej z zachowaniami fanatyków islamskich określanych jako talibowie. We wczorajszych informacjach o sporqach w sprawie przeniesienia krzyą pokazano tych "obrońców" i wyraźnie było widać jak jedna z aktywnych obrończyń demonstrowała ze zdjeciem Rydzyka w rękach. Wyłania się obraz kto za tym całym zamieszaniem stoi, ludzie PiS działający na zlecenie Macierewicza i wspierani prze RM.
a dlaczego Palikot nie protestował, jak bezczeszczono sztucznego penisa, rzucając nim w niego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa krzyża ośmieszyła pis więc jest na korzyść po. Najwięcej ugra na niej po. Wnioski naswuwają się same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Palikocie zapomniałeś, jak nie tak dawno publicznie wzywałeś do zastrzelenia wypatroszenia i wyprawienia skóry Jarosława Kaczyńskiego. Wówczas nie było to podżeganie do zabójstwa, a dzisiaj, kiedy beneficjentem stał się sam Palikot sytuacja się zmieniła i polityk PiS namawia do przestępstwa zabójstw Palikota. Trudno o wyraźniejszy dowód hipokryzji Palikota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niebieskitywiesz napisał:
To już kolejna próba zamachu na Janusza Bez Penisa. Pierwszej dokonał pewien obywatel w czasie zakłócania wiecu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego, rzucając w posła gumowym wibratorem za 80 zeta. Z tego powodu poseł wynajął więcej ochroniarzy i ewakuował rodzinę. Panie pośle, ale TYM nie da się zbić, no chyba, że pan ma inne osobiste doświadczenia.
ten koleś był łudzaco podobny do pewnego celebryty lubelsskiego ratusza który wszystko co osiagnał zawdziecza Januszkowi jakby jego starszy brat. ten deb*** co sepleni jak rasowa melepeta nawet reżyseruje zamachy na własne zycie - rzut byutem mógł zabic tą lateksową małpe spod biłgoraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg szkoda tylko że te dwa ciemniaki z bigorajskiego ciemnogrudu gdy uprawiali sex to nie założyli jak na światych Europejcyków prystało kondonów tylko walili się bez zabezpiecynia i teraz cierpi cała POLSKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niechtego Lateksowego (PO)osła strzeli w odbytnice zahiviony penis jakiegos niewyzytego geya, przynajmniej troche przyjemnosci w tym pieprzonym życiu zazna -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto by sobie rece brudzil? Swinie da sie zjesc, a co zrobic z tym stworzeniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamachowiec się wyparł zamachu i przepraszał, bo to nie był żaden zamachowiecć, tylko zwykła popierdułka
Przepraszać to przepraszał, ale za czyn popełniony - jak twierdził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem polega na tym, że zabijesz swinie a pódziesz siedzieć za człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ci bardziej współczuję oglądania mordy przy goleniu Patrząc na twoje wypociny musisz być niezłym zjebem
"gościu" widze że jesteś b. tolerancyjny i kierujesz się w życiu miłosierdziem, szczególnie w czasie golenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kat Jacenty napisał:
Przepraszać to przepraszał, ale za czyn popełniony - jak twierdził.
A ty kim jesteś szczurze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla posła Palikota mam propozycję - skoro został wybrany posłek lubelszczyzny niech się weźmie za pracę na rzecz tej ziemi a nie błyszczy swym intelektem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ci bardziej współczuję oglądania mordy przy goleniu Patrząc na twoje wypociny musisz być niezłym zjebem
Oto wypowiedź przedstawiciela intelektualnej elity PO, poprawna polszczyzna i miłosierdzie w tekście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pośle!Ci obrońcy krzyża to ludzie "nieszczęśliwi".Ale dobrze ,że oni są- bo robi się na nich świetne interesy.Gdyby każdy był inteligentny, to nie byłoby to takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swinia worek drze i kwiczy. Czy swinia moze byc poslem? Wystarczy by udawala intelektualiste i miala glos wyborcow. Dzien bez palikota jest dniem straconym dla samego palikota.Grunt to autoreklama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gierwazy napisał:
Pakikot sam publicznie nawoływał do zabójstwa prezesa Kaczyńskiego. "wilkiem polskiej polityki jest Jarosław Kaczyński (...) Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego i skórę wystawimy na sprzedaż " Oto słowa Pana Palikota. Nie wiem jak wy, ale ja widzę tu zapowiedź zabójstwa i bezczeszczenia zwłok...
A co na to twój psychiatra???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.benedyktus napisał:
Tak trzymać, ma rację Palikot że ci niby "obrońcy"dopuścili sie zbeszczeszczenia krzyża. Myślałem o złożeniu doniesienia do prokuratury że naruszyli moje uczucia religijne bo te zachowania nie mają nic wspólnego z religią a więcej z zachowaniami fanatyków islamskich określanych jako talibowie. We wczorajszych informacjach o sporqach w sprawie przeniesienia krzyą pokazano tych "obrońców" i wyraźnie było widać jak jedna z aktywnych obrończyń demonstrowała ze zdjeciem Rydzyka w rękach. Wyłania się obraz kto za tym całym zamieszaniem stoi, ludzie PiS działający na zlecenie Macierewicza i wspierani prze RM.
Człowieku , kto cię zrobił , to cię pomszczę.... Pytanie- jak można w ogóle mówić z durniami o mądrości ? Za dużo szmatławców czytasz , za dużo telewizji oglądasz , a tak ogólnie mówiąc - nie głową , a dupą myślisz. Widać , że z główką coś nie tak o. benedyktusie. Dałeś się całkowicie ogłupić Palikotowi i spółce, tak , jak duża część społeczeństwa,która ma podobne problemy z głową , jak ty.Palikot nie ma bladego pojęcia , co znaczy zbezczeszczenie krzyża, tak jak ty o naruszeniu twoich uczuć religijnych. Prawdziwi Polacy mają prawo bronić krzyża, bo dla nich krzyż stanowi ogromną wartość : TYLKO POD KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM, POLSKA JEST POLSKĄ , A POLAK POLAKIEM- ADAM MICKIEWICZ. Kim ty zatem jesteś ? Takim polaczkiem jak Palikot, Tusk, Komorowski, Niesiołowski i im podobni ? CZYTAJ !!!! Nie zdejmę Krzyża z mojej ściany Za żadne skarby świata, Bo na nim Jezus ukochany Grzeszników z niebem brata. Nie zdejmę Krzyża z mego serca, Choćby mi umrzeć trzeba, Choćby mi groził kat, morderca, Bo Krzyż to klucz do nieba. Nie zdejmę Krzyża z mojej duszy, Nie wyrwę go z sumienia, Bo Krzyż szatana wniwecz kruszy, Bo Krzyż to znak zbawienia. A gdy zobaczę w poniewierce Jezusa Krzyż i ranę, Która otwiera Jego Serce, W obronie Krzyża stanę. Przeczytaj dokładnie słowa tej pieśni , a może w końcu coś do ciebie dotrze ( chociaż szczerze wątpię ). Jest to pieśń prawdziwych POLAKÓW KATOLIKÓW, o czym ty i tobie podobni nie mają zielonego pojęcia, bo dla was krzyż to tyle co zbite dwie deski ( jedna ma krótsze ramię, druga dłuższe ). Ty albo Palikot śmiecie mówić cokolwiek o bezczeszczeniu krzyża???????. Zresztą na temat Palikota nie będę się wypowiadała , bo brak mi słów na tego durnia. Już kiedyś wspominałam ,że ten człowiek jest chory psychicznie, a co najgorsze zaraża chorobą takich , jak ty- prostaków, nie posiadających żadnych ludzkich wartości, bo chyba wiesz o tym ,że nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być. Spójrz w lusterko i odpowiedz sobie na pytanie- czy jesteś człowiekiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
A co na to twój psychiatra???
polak- większymi literami napisz , bo jakoś niewyrażnie widać , co piszesz. Tak na marginesie, a jak się ma twój psychiatra ? Widzę ,że kiepściutko się tobą zajął, bo nadal masz problemy z głową. Zmień lekarza , bo niedługo może być za póżno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lila napisał:
Na Węgrzech odsłonięto pierwszy na świecie pomnik ofiar katastrofy pod Smoleńskiem. Bez polskiej dyplomacji.Nie przybyli ,Tak wygląda PO i MSZ
Po co mieli przybyć ? Przecież o to chodzi ,że chcą jak najszybciej wymazać z pamięci katastrofę pod Smoleńskiem i nie pytaj dlaczego, bo doskonale o tym wiesz , tak jak ja. Wystarczy ,,wojna" o krzyż, który im tak bardzo przypomina to, że Prezydent gdzieś poleciał.....Ano poleciał , a wraz z nim 95 innych osób.... To jest dopiero wstyd dla POLSKI, że na Węgrzech odsłonięto pomnik ofiar katastrofy, a cały świat się śmieje, że w Polsce walczy się z krzyżem upamiętniającym tę katastrofę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dobrze, co niektórzy nauczą się przynajmniej co znaczy prawo i sprawiedliwość w praktyce, a nie tylko na sztandarze.
O jakim ,,prawie" i ,,sprawiedliwości "w praktyce wspominasz ? O tym ,że ponad 90% skazanych poparło w wyborach Komorowskiego i jego bandę ? Jesteś taki sam cienias , jak to twoje ,,prawo " i,, sprawiedliwość "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...