anula napisał:
Człowieku , kto cię zrobił , to cię pomszczę.... Pytanie- jak można w ogóle mówić z durniami o mądrości ? Za dużo szmatławców czytasz , za dużo telewizji oglądasz , a tak ogólnie mówiąc - nie głową , a dupą myślisz. Widać , że z główką coś nie tak o. benedyktusie. Dałeś się całkowicie ogłupić Palikotowi i spółce, tak , jak duża część społeczeństwa,która ma podobne problemy z głową , jak ty.Palikot nie ma bladego pojęcia , co znaczy zbezczeszczenie krzyża, tak jak ty o naruszeniu twoich uczuć religijnych. Prawdziwi Polacy mają prawo bronić krzyża, bo dla nich krzyż stanowi ogromną wartość : TYLKO POD KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM, POLSKA JEST POLSKĄ , A POLAK POLAKIEM- ADAM MICKIEWICZ. Kim ty zatem jesteś ? Takim polaczkiem jak Palikot, Tusk, Komorowski, Niesiołowski i im podobni ? CZYTAJ !!!! Nie zdejmę Krzyża z mojej ściany Za żadne skarby świata, Bo na nim Jezus ukochany Grzeszników z niebem brata. Nie zdejmę Krzyża z mego serca, Choćby mi umrzeć trzeba, Choćby mi groził kat, morderca, Bo Krzyż to klucz do nieba. Nie zdejmę Krzyża z mojej duszy, Nie wyrwę go z sumienia, Bo Krzyż szatana wniwecz kruszy, Bo Krzyż to znak zbawienia. A gdy zobaczę w poniewierce Jezusa Krzyż i ranę, Która otwiera Jego Serce, W obronie Krzyża stanę. Przeczytaj dokładnie słowa tej pieśni , a może w końcu coś do ciebie dotrze ( chociaż szczerze wątpię ). Jest to pieśń prawdziwych POLAKÓW KATOLIKÓW, o czym ty i tobie podobni nie mają zielonego pojęcia, bo dla was krzyż to tyle co zbite dwie deski ( jedna ma krótsze ramię, druga dłuższe ). Ty albo Palikot śmiecie mówić cokolwiek o bezczeszczeniu krzyża???????. Zresztą na temat Palikota nie będę się wypowiadała , bo brak mi słów na tego durnia. Już kiedyś wspominałam ,że ten człowiek jest chory psychicznie, a co najgorsze zaraża chorobą takich , jak ty- prostaków, nie posiadających żadnych ludzkich wartości, bo chyba wiesz o tym ,że nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być. Spójrz w lusterko i odpowiedz sobie na pytanie- czy jesteś człowiekiem ?
A ja postawię krzyż u Ciebie w kuchni i w każdym pokoju, będą takie duże i rozłożyste. I nie będzie mnie interesowało, że nie możesz swobodnie chodzić po swoim mieszkaniu. Krzyż jest święty i nie masz prawa go ruszyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz