Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Jestem BI. Albo TRI. A nawet QUADRO.

Utworzony przez fingerling, 18 stycznia 2009 r. o 11:06
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2009 r. o 16:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież na pierwszy rzut oka widać, że to (...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2009 r. o 16:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie p.Palikot ujawnił prasie,co o niej sądzi.A to"dziadostwo"tak biega za Palikotem jak pieski ,aby tylko coś powiedział do ich mikrofonu,drwi z artykułów i z dziennikarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam za PO ale Palikot rozbawia mnie do łez. To nie polityk, to showmen. Facet wie że żeby pozostać na fali po przyszłej druzgocącej klęsce wyborczej PO trzeba trzymać się starej zasady showbizesu - nie ważne co mówią, ważne żeby mówili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny ten poseł, śmieszna ta partia. Ale zwykłym ludziom jest nie do śmiechu. Bo widać jakie jaja sobie robią, tam na górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2009 r. o 16:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorganizujmy Love Parade w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wiesmak~ napisał:
Śmieszny ten poseł, śmieszna ta partia. Ale zwykłym ludziom jest nie do śmiechu. Bo widać jakie jaja sobie robią, tam na górze.
Nie zwykli ludzie mają dosyć tylko pisuarowe pomyje, któym normalni ludzie przeszadzają bo nie chcą lizać dupy klechom z torunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
Nie przepadam za PO ale Palikot rozbawia mnie do łez. To nie polityk, to showmen. Facet wie że żeby pozostać na fali po przyszłej druzgocącej klęsce wyborczej PO trzeba trzymać się starej zasady showbizesu - nie ważne co mówią, ważne żeby mówili.
To se oglądaj rydzyka w tw sram i bedzie mniej zabawnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie mmordy przy scianie pisuarowe gnioty bo wypędzimy was jak do białorusi, tam wasz kochany socjhalizm
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2009 r. o 16:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
: PIERDZENIE PODOBA SIĘ MEDIOM Patrzcie, niby w Polsce jest demokracja, równośc i wolność słowa, każdy może mówić co chce, ale mikrofon zawsze ma tylko poseł PO, Palikot. Czasami 3 dni jest w TVN pod rząd. Szkalowanie konkurencji politycznej przez Palikota jest na poziomie rynsztoka, co jest medialne TVN i niektórym, nie potrzebującym prawdziwego obrazu rzeczywistości niedorozwojom, może imponować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jest wstyd za tego błazna z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyklecha napisał:
Nie zwykli ludzie mają dosyć tylko pisuarowe pomyje, któym normalni ludzie przeszadzają bo nie chcą lizać dupy klechom z torunia
A jakimi cechami ma się odznaczać "normalny człowiek"? Ma machać sztucznym penisem, nosić koszulki z napisem "Jestem gejem", używać specyficznego słownika politycznego typu " prostytucja, k...a, dzi...a, zadawać pytania, na które żaden, powtarzam, żaden szanujący się człowiek nie odpowie, bo na takie pytania się nie odpowiada, tym bardziej ,żaden, powtarzam, żaden szanujący się człowiek takich pytań nie zada. Czy ten "człowiek" głosuje "za" a potem jest oburziony głupim przepisem , za którym głosował, a wreszcie mówi, że nie wiedział, w jakiej sprawie glosował. Czy ten "normalny człowiek" to taki, który obraża wszystkich na prawo i lewo, a jemu podobni są zachwyceni, bo dziś norma to kpić, obrażać, bluźnić, kłamać, zniszczyć kogoś, pomawiać? Czy dla ciebie "normalny człowiek" to fan Palikota i zagorzały fanatyk PO? Podpowiem Ci: 1 Jest DEMOKRACJA. 2. Nie wszyscy są fanatykami politycznymi. 3. Są jeszcze ludzie, i to wielu, dla których pewne wartości są niepodwarzalne: szacunek, kultura słowa, dobro, itp. Dlatego też, normalny to nie koniecznie = Palikot i PO, a komentarze, w ktorych ich autorzy nie zgadzają się na działania PO i Palikota nie zawsze muszą oznaczać, zwolennika PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 napisał:
: PIERDZENIE PODOBA SIĘ MEDIOM Patrzcie, niby w Polsce jest demokracja, równośc i wolność słowa, każdy może mówić co chce, ale mikrofon zawsze ma tylko poseł PO, Palikot. Czasami 3 dni jest w TVN pod rząd. Szkalowanie konkurencji politycznej przez Palikota jest na poziomie rynsztoka, co jest medialne TVN i niektórym, nie potrzebującym prawdziwego obrazu rzeczywistości niedorozwojom, może imponować.
Brawo!!!. Popieram! Ale ostrzegam, zaraz zostaniemy nazwani pisuarami - i nie jestem wróżem, ani Nostradamusem XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GREG nie wstydz sie za tych co mowia prawde 40%w rzadzie to pedaly zabunkrowane a PALIKOT moze i nadstawia kity ale tym co go popieraja wstydz sie za siebie ze tego nie kumasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki facet, tacy obrońcy jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu kłamie. Zamiast się przyznać, to rżnie ( tym razem) głupa. Kłamstwem jest nawet to ,że lubi zwierzęta. On nienawidzi psów, a kotów w szczególności. A obrońców pragnę spytać: czy wy również liczycie na " szczególne względy" Palikota, jak nasz umiłowany sekretarz miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie naszego wybitnego sekretarza miasta w spokoju, przecież go jeszcze pupa boli a tu do tego jeszcze wszystko wyszło na jaw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próba redukowania zarzutów do absurdu nie jest zaprzeczeniem, choć jako forma obrony może pozornie czynić takie wrażenie. Prostsza - i zgodniejsza z linią "otwartego Palikota" byłaby odpowiedź typu: tak; nie; byłem, ale nie jestem; nie wasza sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...