Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Kaczyński molestował seksualnie (mp3)

Utworzony przez Zszokowany, 12 stycznia 2009 r. o 16:40
Tak oto pani Pitera - orędzie moralności Polaków , zgrabnie "odpowiadała" na pytania w sprawie swojego partyjnego kolegi i jego wulgaryzmów sexualnych: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pol...,wiadomosc.html "Politycy PiS plotkują o homoseksualizmie polityków PO" A Palikot przesadził ze słowami, ale pani Gęsicka skłamała w sposób obrzydliwy, manipulując opinią publiczną - powiedziała Julia Pitera w "Kontrwywiadzie" RMF FM. Dodała też, że Palikot nie będzie wyrzucony z PO. Według Pitery politycy PiS też posługują się plotkami o homoseksualizmie polityków Platformy. RMF FM: Pani poseł, pani minister, nie duszno pani w jednej partii z Januszem Palikotem? Julia Pitera: Nie. Nie jest duszno. Gdy Palikot mówi, że posłanka PiS-u się sprostytuowała i gdy tropi homoseksualizm prezesa PiS-u, to pani nóż się w kieszeni otwiera – cytując Gowina – czy pani myśli: „Taki jest Palikot. Normalna sprawa”. -Julia Pitera: Nie. Warto to przeanalizować. Uważam, że w wypowiedzi każdego polityka musi być równowaga pomiędzy formą a treścią. Jeśli chodzi o Grażynę Gęsicką – przesadził czy nie? Julia Pitera:- Przesadził ze słowami, natomiast jeśli chodzi o treść, to rzeczywiście prawdą jest, że Grażyna Gęsicka dopuściła się niedopuszczalnego nadużycia, które poważa jej wiarygodność jako polityka. Sprzeniewierzyła się prawdzie. Można mówić o posłance opozycji, że się sprostytuowała? Julia Pitera:- - Nie. Nie podoba mi się słowo – już powiedziałam. Natomiast za zbyt mocne słowo pominęliśmy sens, jaki w tej wypowiedzi był. A sensem jest to, że pani Gęsicka skłamała w sposób obrzydliwy, manipulując opinią publiczną. A czy obrzydliwością nie jest tropienie tego, czy prezes partii opozycyjnej jest homoseksualistą? Julia Pitera:- - Tak. To mi się bardzo nie podoba i niezależnie od tego, co na mnie wygaduje pan prezes Kaczyński i głośno, i cicho, nie ukrywam, że jeśli w tej materii go wielokrotnie broniłam, znając go 30 lat, ale pozwolę sobie na to, żeby czasem stać trochę wyżej niż prezes Kaczyński, za co z góry przepraszam. Pani nie tak dawno organizowała wspólnie z Palikotem konferencję prasową o skundleniu polskiej polityki. Czy to co robi dzisiaj pani kolega partyjny to nie jest takie kundlenie polityki? Julia Pitera:- - Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie – co jest ważniejsze: słowo czy treść? Czyli powrócić do tego, co powiedziałam na początku. Palikot obrugany i to wystarczy, pani zdaniem? Julia Pitera:- - Mam nadzieję, że on tym razem dostanie nauczkę. Jaką nauczkę? Julia Pitera:- - Między innymi od nas, panie redaktorze, bo o tym rozmawiamy. Ale zostanie wyrzucony z partii po tym? Julia Pitera:- - Nie. Bardzo wątpię, żeby został wyrzucony. Ja również mogłabym wskazać kilka osób i to całkiem konkretnych, które obmawiając – i o tym wiem, i nawet mogę udokumentować, rozdając różne artykuły prasowe – dalej są w PiS-ie. Więc przestańmy się bawić w tę obłudę. Ale obmawianie i plotkowanie, i dyskutowanie zależy jakiej sfery dotyczy. Julia Pitera:- - Dokładnie o tej sferze mówię. O tej sferze mówię. Twierdzi pani, że politycy PiS-u też… Julia Pitera:- - Tak jest. Mówię tak jest, panie redaktorze. Mówię z całą odpowiedzialnością. Pani minister kto? Jak się powiedziało A, trzeba powiedzieć B. Julia Pitera:- - Staną przed komisja etyki, będą o tym mówiła. I jest pani w stanie udowodnić, że politycy PiS też posługują się plotkami o homoseksualizmie polityków Platformy? Julia Pitera:- - Tak jest. Jestem w stanie to udowodnić. Czekam na opinie na temat przytoczonego wywiadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdjęcia PALIGNATA, który zapina ŁATKĘ i scapiałego WASILA to też prowokacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot!!!!!! skończ Pan wreszcie te popisy przed ludźmi, ciągle wymyślasz Pan sobie jakieś głupoty i atakujesz innych, zastanów się Pan co chcesz tym osiągnąć, bo moim zdaniem tylko niechęć innych i agresję którą Pan wzbudzasz tymi banalnie głupimi historiami, jestem z lubelskiego i wstyd mi, że mamy takiego przedstawiciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOINA Z LUBLINA napisał:
A zdjęcia PALIGNATA, który zapina ŁATKĘ i scapiałego WASILA to też prowokacja?
ej koles masz to opublikuj... jak nie masz to nie gadaj.... A wogole jak Palikot nie powinien bez twardych dowodów gadac o tym i owym tak i o nim nie powinno sie gadac w taki sposob... opanuj sie Choina... bo wiesz ze teraz to nawet mozesz zostac pozwany za takie gadanie jak nie masz dowodów.... jak Kaczy jest okej to tez powinien zalozyc sprawe palikotowi, wtedy sie wyjasni, jak ktos kogos o cos pomawia to pomawiany ma prawo do sadu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby media nie dawaly ten swinski ryj (przepraszam wszystkie swinie), to zamknal by sie w oborze i tylko kwiczal. Mysle, ze ten czlowiek potrzebuje kaftan. To na co jemu pozwala sie przechodzi wszelkie granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziwiam facia za odwagę! Jest swego rodzaju "hamulcem" w naszym parlamencie. A ta Pani kłamała w "żywe oczy" więc się jej należało! Kaczorowi też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie chce mi się słuchać Palikota. Przynudza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Podziwiam facia za odwagę! Jest swego rodzaju "hamulcem" w naszym parlamencie. A ta Pani kłamała w "żywe oczy" więc się jej należało! Kaczorowi też!
Aleś sobie do POdziwiania obiekt znalazł. Jak z tego POdziwiania czyjąś dziwką zostaniesz to i tak pewnie będzie mniejsza szkoda dla otoczenia niż jak zaczniesz ten swój "autorytet" naśladować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jotgie napisał:
Podziwiam facia za odwagę! Jest swego rodzaju "hamulcem" w naszym parlamencie. A ta Pani kłamała w "żywe oczy" więc się jej należało! Kaczorowi też!
Co ci się porąbało. Nie żadnym "hamulcem", tylko zwykłym prostackim "chamulcem"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiste, ze palikot rzuca blotem po to, zeby choc troche z tego blota na Kaczynskim zostalo. Jak powiedzial moj mlody sasiad -gimnazjalista - BURAK ZAWSZE ZOSTANIE BURAKIEM . Szkoda, ze osmiesza Lublin, wstyd, ze mamy takiego chamskiego posla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...