Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot: Lech Kaczyński nie powinien leżeć na Wawelu

Utworzony przez kasia, 15 lipca 2010 r. o 11:19
HistoryJa napisał:
Osobiści to bardziej bym się martwił o zstępnego Osipa Szczynukowicza, a obecnie urząd piastującego, którego to w drodze do urzędu żeś pan tak popierał. Śp. Lechowi Kaczyńskiemu, Prezydentowi RP to pan już nic zrobić nie możesz więc jątrzysz, insynuujesz by naród pozbawić moralnego autorytetu. Młodziaki to może i kupią, choć patrząc na awersję mojej 24 letniej córki na pańską osobę - w to też wątpić można. Choćbyś pan nawet i do "wyprowadzenia" Pary Prezydenckiej poległej pod smoleńskiem z Wawelu doprowadził, to i tak na zawsze już w historii RP sępem zostaniesz, sępem nad sępami co w strachu przed prawem i sprawiedliwością żywi się ludzkimi trupami. My w przeciwieństwie do takich jak pan doskonale pamiętamy kto szczuł i judził, a potem niczym sęp trupa Ks. Jerzego szarpał za dnia i w nocy. Po 26 latach Ks. Popiełuszko został błgosławionym - Rema, oprawcę jego psychicznego już wkrótce rodziobią wrony...
POPIERAM !!! Pozwolę sobie zacytować powiedzenie-Powiedz mi kim są Twoi przyjaciele , a powiem Ci kim jesteś. Przyjaciół Palikota znamy , więc wiemy kim on jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walkerus napisał:
Nie ma to jak zimny lech na wawelu w te upały
Śmieszne takie , że aż zal d..ę ściska. Z ciebie też ktoś kiedyś zakpi pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Saladyn napisał:
Juz by sobie dali spokoj z tym Wawelem. Lezy to niech lezy. I PlatfOrmersi i PiSuar sa siebie warci. Sensacje robia zeby odwrocic uwage od prawdziwych problemow. Autostrady budowac, dziury w drogach latac i miejsca pracy tworzyc, a nie sie opluwac w TV, radiu i prasie.
ŚWIĘTA RACJA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Jeszcze trochę i nie będzie żadnej POLSKI i to za przyczyną takich jak wy ,,POLAKÓW". Widać po wypowiedziach ilu tak naprawdę jest POLAKÓW. Reszta to ......, którzy z POLAKAMI nie mają nic wspólnego.
Jeśli nie będzie to za przyczyną takich jak Ty, plujących na wszystkich którzy myślą inaczej. I Tobie podobnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
A co na to Psychiatra, badałeś się ???
A co TY tak z tym psychiatrą aaaa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Tak badałam się i zdziwisz się , ale ze mną wszystko w porządku .Kilkakrotnie zaś psychiatra wypytywał o Ciebie, bo jest strasznie zaniepokojony Twoją głupotą. Jeszcze jedno pisz,, większymi " literami , bo te są słabo widoczne .... Ciekawi mnie przyczyna Twojej choroby- upadek przy porodzie na główkę, czy może tata coś nie dorobił , bo spieszył się do pracy, a może słuchałeś płyt chodnikowych i ktoś niechcący nadeptał na główkę ? Biedaku , takie nieszczęście.
Pewnie ktoś światło zaświecił gdy no wiesz co robili i tak mu już zostalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fidel napisał:
Tam nie ma takiej ciemnoty żeby z nią walczył !!!
Tam nie ma takiej ciemnoty, żeby mógł nią manipulować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzecioswiatowiec napisał:
Uroczystość została podzielona na dwie tury gdyż pan Putin i pan Tusk za plecami pana prezydenta RP uknuli, że będą w Katyniu bez polskiej głowy państwa. To knucie doprowadziło do dwóch uroczystości i tym samym do tragedii.
Przeczytajcie sobie wyborcy PO, przede wszystkim ci nieświadomi, co to głosowali na Komorowskiego, bo media i Palikot im wmówili, żeby tylko nie, przepraszam za wyrażenie, "na Kaczora". Oto wasz wybór: Janusz Palikot: : To tylko jak się ten marszałek Shrek z bękartem PO-PiS Gowinem spotkają to taki Filip z konopi, jak Kaczmarek wyskakuje i twierdzi, że Palikot szkodzi. A realne badania, niech ktoś zresztą zrobi badania, bo teraz będzie zarzut, że ja zrobiłem sam własne badania. Monika Olejnik: : Dobrze, dlaczego pan mówi o Grzegorzu Schetynie, że to jest Shrek. Janusz Palikot: : No, tutaj cytuję pana premiera Tuska. Monika Olejnik: : Premier zaszkodził marszałkowi mówiąc o nim, że ma cechy i Shreka i Gladiatora. Janusz Palikot: : No tak w sposób bardzo typowy dla jego wybitnej inteligencji, jakby jednocześnie awans na marszałka osłabił takim cudzysłowem tej figury Shreka. Monika Olejnik: : A dlaczego chciał go osłabić. Janusz Palikot: : No ja wiem, niech się go pani spyta. Monika Olejnik: : Nie, no pan nie wie, wie pan wszystko o katastrofie, a o tym pan nie wie, co się dzieje w jego klubie. Janusz Palikot: : Wiem, premier oczywiście chce być najsilniejszym człowiekiem w Platformie Obywatelskiej, w związku z tym, jak ktoś staje się zbyt silny, to od czasu do czasu potrafi kogoś osłabić. Monika Olejnik: : To co zrobi z Bronisławem Komorowskim, który stał się prezydentem? Janusz Palikot: : No to, to już na to nie było wyjścia, znaczy cały czas... Monika Olejnik: : Ale co może zrobić Donald Tusk żeby to był słaby prezydent. Janusz Palikot: : Doskonale pani wie. Monika Olejnik: : Przykleił mu żyrandol i już, tak. Janusz Palikot: : Tak, będzie trudno zrealizować obietnice wyborcze na przykład z in vitro, rząd nie przedstawi projektu, będą pytania dziennikarzy dlaczego Komorowski tej obietnicy nie zrealizował, sprawa powiedzmy parytetu, czy innych zobowiązań na przykład tej zniżki 50% dla studentów, Bronisław Komorowski ją zapowiedział, teraz min. Rostowski mówi, że ona musi być rozłożona na dwa lata zanim się ją wprowadzi, no to są wszystko takie zabiegi, które na końcu mają pokazać Komorowskiego jako prezydenta, który nie jest skuteczny, bo nie jest w stanie tych swoich zobowiązań zrealizować, no takie są techniki władzy, które powodują, że ... Monika Olejnik: : Ale czy Donald Tusk myśli tylko o władzy i o tym żeby być najsilniejszym z tego triumwiratu. Janusz Palikot: : Znaczy to jest pewna, naturalny mechanizm i on jest w tym sensie skuteczny, że ten rząd Donalda Tuska, ja tej tezy będę bronił, to jest pierwszy rząd po 89 r., gdzie jest jedna gwiazda premier, a pozostałe osobowości są jakby podczepione pod premiera, wszystkie wcześniejsze rządy tam był silny Kołodko, był silny Miller, to się kłócił Tomaszewski z kimś, itd., itd. zawsze był napięcia i premierzy tamtych czasów, czy to był Buzek, czy to był Cimoszewicz, czy to był Miller żyli trochę jako zakładnicy tych swoich... Monika Olejnik: : No dobrze, czyli dla Tuska władza jest najważniejsza? Janusz Palikot: : To znaczy on jest przekonany, że silna i podmiotowa władza jest niezbędnym elementem żeby w ogóle przeprowadzić takie... Monika Olejnik: : No, czyli jest bardzo bliski Jarosławowi Kaczyńskiemu, bo sam mówił niedawno Donald Tusk, że Jarosławowi Kaczyńskiemu zależy tylko na władzy, czyli są podobni panowie. Janusz Palikot: : No ale, no mimo wszystko jednak Tusk z punktu widzenia polskich interesów zrobił więcej dobrego, bo ... Monika Olejnik: : Nie, nie, ale chodzi mi o, nie o tym co kto zrobił dobrego, tylko o tej, takiej chęci posiadania absolutnej władzy. Janusz Palikot: : Mi się wydaje, że to jest w ogóle u wszystkich polityków, znaczy jeżeli ktoś naprawdę się zajmuje polityką to musi to mieć, inaczej nie wchodzi na szczyt, bo to nie ma co ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota napisał:
Powtarzacie się psychole !! Kurski już atakował dziadkiem z Wehrmacht-u i ojcem z SS. Na nic więcej was nie stać mali psychiczni, mściwi ludziki. Została jeszcze jedna tutka nie długo wróci po remoncie. Spakujcie tam waszego przywódcę sekty jarka i dopełnijcie oszołomami typu maciarewicz, kurski, brudziński, zabierzcie wszystkich nawet z psychicznymi damami sekty. A Palikom zatankuje paliwo do uzyskania 11000 m. a potem do Smoleńska i na Wawel do smoczej jamy!!!
Co ty PACHOLKU MOSKWY wypisujesz ? PO-GIELO cie BUCU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarz napisał:
A co na to Psychiatra, badałeś się ???
BO KOGO BUCU PIJESZ ???????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty PACHOLKU MOSKWY wypisujesz ? PO-GIELO cie BUCU ?
YARO MÓWIŁ MOI PRZYJACIELE ROSJANIE, JAK TAK MOŻNA WYZYWAĆ TEGO MĘŻA STANU OD PACHOŁKÓW, DO PSA MÓWI SIĘ ,,A FE LUB FE"DO PISIARA NIE WIEM JAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MODLĄCY napisał:
YARO MÓWIŁ MOI PRZYJACIELE ROSJANIE, JAK TAK MOŻNA WYZYWAĆ TEGO MĘŻA STANU OD PACHOŁKÓW, DO PSA MÓWI SIĘ ,,A FE LUB FE"DO PISIARA NIE WIEM JAK?
CIOTA ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CIOTA ??????????
a co ojca szukasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a co ojca szukasz?
CZERWONY ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch POparcia Prącia próbuje sprawę załatwić za pomocą desygnatu słowa gnój (sam o sobie tak pisał). Nic nie zmieni faktu, że dyskredytowanie L. Kaczyńskiego przez POpaprańców POlitycznych (jak zrobić, żeby nie poleciał do Brukseli, czy do Smoleńska) i motłoch wrzeszczący jak każe GWno doprowadziło do tej katastrofy. A co tam POrabia "czereśniak" ze swoim kaszalotem (mówiła, że będzie pływać. Tylko, żeby woda nie wypłynęła z basenu jak tam wlezie>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZERWONY ????
komunista szuka towarzyszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Brawo Panie Januszu. Po trupach do celu....
Panie Januszu, brawo!!!!!! jedyny czlowiek, ktory ma odwage powiedziec prawde. Wiekszosc Polakow tak samo mysli, tylko brak im odwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam za co ,za jakie zasługi Kaczynski został pochowany na Wawelu?Czyż Kaczorowski nie powinien być tym który powinien zostac pochowany na Wawelu.Napewno zasłużył sobie na to "miejsce".Palikot ma racje!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za przewodniczacy klubu partyjnego , ktory nie potrafi nim byc - zajmuje sie sprawami wymyslonymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
carmen20002mi napisał:
Panie Januszu, brawo!!!!!! jedyny czlowiek, ktory ma odwage powiedziec prawde. Wiekszosc Polakow tak samo mysli, tylko brak im odwagi.
Te -wypowiadaj się za siebie , a nie większość Polaków. Tak w ogóle , o jakiej prawdzie Palikota bełkoczesz?Wczoraj pisali tak:Dowódca załogi Arkadiusz Protasiuk miał powiedzieć: "jak nie wyląduję(my), to mnie zabije(ją)". Słowa te padły kilkadziesiąt sekund przed katastrofą. Wcześniej fragment ten eksperci uznawali za niezrozumiały. Na razie nie wiadomo, w jakim dokładnie kontekście padły słowa pilota. Dzisiaj z kolei piszą tak: Tymczasem w czwartek portal gazeta.pl poinformował, że odszyfrowane przez polskich specjalistów słowa w kabinie pilotów na kilkadziesiąt minut przed katastrofą brzmiały: "Jeśli nie wylądujemy w Smoleńsku będą kłopoty". A to wersja o wiele bardziej łagodna od tego, co pilot miał powiedzieć według TVN24.Według informatorów gazety.pl - wcale też nie jest jasne, czy to zdanie zostało wypowiedziane przez kpt. Protasiuka. W środę nie przeszkodziło to jednak części mediów, publicystów i polityków w ferowaniu wyroków jakoby wszystko było już jasne, że na pilotów wywierano naciski - może nawet przez samego prezydenta.Teraz zaś coraz wiarygodniej wyglądają doniesienia o tym, że środowe "sensacyjne" przecieki - były tak naprawdę akcją mającą na celu zagłuszenie zarzutów i żali wylewanych przez polityków PiS pod adresem ekipy rządzącej, dotyczących właśnie katastrofy smoleńskiej i śledztwa w tej sprawie - pisze Fakt." Tak to media potrafią manipulować ludżmi. Komuś bardzo zależy , żeby prawda nie wyszła na jaw, ale ona i tak wyjdzie. Czy ktoś pomyślał , jak się czuje rodzina pilota Protasiuka, z którego na siłę chcą zrobić zabójcę , a który między innymi sam poniósł najwyższą karę. To samo odczuwa pewnie brat Prezydenta. Kto dał prawo manipulantom do takiego traktowania ofiar i ich rodzin? To jest najzwyklejsze barbarzyństwo. Powinien czyjś łeb dla przykładu pójść pod gilotynę, bo już za dużo tych manipulacji, zakłamania i profanacji zwłok niektórych ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...