Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot przebrany za kobietę na kongresie PiS?

Utworzony przez ZNIESMACZONY, 30 stycznia 2009 r. o 09:45
SKOŃCZCIE Z TYM WARIATEM !!!!BO ZACZNĘ PODEJRZEWAĆ, DZW TO PROMUJE, chyba nie o taką promocję WOJEWÓDZTWA NAM CHODZI ??? PIENIĄDZE PALIKOTA TO NIE WSZYSTKO TRZEBA MIEĆ JESZCZE OLEUM, A PALIKOTOWI TWGO BRAK- MYŚLIMY ŻE TO TAKIE ZBROJNE RAMIE PO-PSL- nie mają PROGRAMÓW NA RZĄDY, TO wystawiają PALIKOTA żeby robił ZADYMĘ I ODWRACAŁ UWAGĘ POLAKÓW OD spraw b. ważnych np. kryzys i brak programu na jego złagodzenie ze strony TUSKA i PAWLAKA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JECHAĆ PANIE JANUSZU JECHAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do więzienia Jasiek pojedź lepiej. Tam się wyżyjesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako solista zaspiewa :Byc kobieta,byc kobieta to.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do więzienia Jasiek pojedź lepiej. Tam się wyżyjesz
ty pisuarowy piszrzu sam wsadź swój łeb do kibla więziennego i wystaw swój odby ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu lista lubelskich wydarzeń roku juz zamknięta. Wiem, wiem kusi ale poczekać troszkę do końca roku. Teraz z początku nie warto i tak wszyscy zapomną. Odpuść sobię Janek, bo głupio będzie patrzeć w lusterko za te parenaście latek. Wiem Kurski gryzie i PO waszej stronie ktoś też musi być, ale w tym czasie lepiej może biuro otworzyć nowe niż tak się wygłupiać jak smark. Kurski niech gryzie i tak mam go w 4. A Pan Panie Pośle może popatrzy co tam w PKP bo to ważniejsze dla nas mieszkańców lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zartownis napisał:
ty pisuarowy piszrzu sam wsadź swój łeb do kibla więziennego i wystaw swój odby ......
Chciałbyś się wyżyć POpaprańcu? Niedoczekanie. Pobaw się z Jaśkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pali głupa trzeba założyć mu kaftan bezpieczeństwa i zamknąć w pokoju bez klamek a klucz wyrzucic do morza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kongresmen napisał:
JECHAĆ PANIE JANUSZU JECHAĆ
ale czy przebierać się ? bo za wariata to już Pan dawno robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...