Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot wulgarnie o Grasiu: Skur***

Utworzony przez mosquito, 7 stycznia 2012 r. o 17:38
Pisze co każdy widzi ale swoją drogą, co za durny elektorat wybrał ten rząd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, po raz pierwszy zgadzam się z Palikotem -Państwo Polskie staje się Państwem TOTALITARNYM. Tu już nawet Kurier Lubelski stosuje cenzurę ..Korea KIM-ów zagląda nam przez dziurkę od klucza ,Michnik może co chce -Rydzyk już nie ...dyskutant "Fang" może lżyć bo lży tym co i Pawełek i Klusek i Kotlarz . natomiast kiedy ja "kaktus" zrewanżowałem im się tym samym to mi zamknęli dostęp do komentarzy Ta Polska jest już tylko dla PO-prawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot nie jest z Lublina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrali wybory i mają władzę. Dadzą podwyżkę wojsku i policji czyli resortom utrzymującym władzę bo liczą się z niepokojami. Nie dostały podwyżek resorty pracyjące na rzecz społeczeństwa np.straż pożarna i żyjąca ze społeczeństwa straż graniczna. Nie liczenie się ze społeczeństwem to standart polityków wszelkich opcji politycznych. Skandal z refundacją nie powinien zaistnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chamisko POchodzi z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Tak, po raz pierwszy zgadzam się z Palikotem -Państwo Polskie staje się Państwem TOTALITARNYM. Tu już nawet Kurier Lubelski stosuje cenzurę ..Korea KIM-ów zagląda nam przez dziurkę od klucza ,Michnik może co chce -Rydzyk już nie ...dyskutant "Fang" może lżyć bo lży tym co i Pawełek i Klusek i Kotlarz . natomiast kiedy ja "kaktus" zrewanżowałem im się tym samym to mi zamknęli dostęp do komentarzy Ta Polska jest już tylko dla PO-prawnych.
o przepraszam Redaktor Kotlarz z "KL" skrytykował ostatnia rząd Tuska za nieradzenie sobie z refundacjami leków i stanem służby zdrowia. Tak, tak, tego Tuska , który zajmuje sie kopaniem piłki z różnymi chłopaczynami, bioracymi ogromna kasę za nic nie robienie, zamiast rządzić krajem. tego Tuska co ośmiesza Owsiaka dajac mu na aukcję stary podkoszulek, gdy "biednym" Grekom na wypłatę 14-stej pencsi daje 7 miliardów euro. Tak tego Tuska , ktory mówi ze jestdospodarczym silnikiem Europy, a chorym na raka odbiera leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Janusz krótko jedź z tymi ścierwami i nazywaj rzeczy po imieniu bo tylko ty masz na to odwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...