Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot wulgarnie o Ogórek. Przeprasza i oferuje 5 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 17:42 Powrót do artykułu
A ja lubię panią Magdalenę :) Nie mam ochoty na przepychanki i pyskówki, dlatego dzisiaj w ramach protestu jadłem staropolską ogórkową :) Wspieram lubelskich restauratorów :) Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham ze wsi wyjdzie ale wieś z chama nigdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie PAlikot. Proszę napisać jak się nazywa rozlewane przez Pana piwo. Chciałbym się dowiedzieć żeby wiedzieć czego nie kupować.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosty cham... taki jest.... to raczej nie jest zaskoczenie.... wstyd mi tylko, że facet z mojej lubelszczyzny... Przepraszam za chama Kochani :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 5 tysięcy? jaki biedny!
 Chyba chochlik zjadł jedno zero, a może nawet dwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogórek, ogórek, ogorek. Czerwony ma garniturek. I czapkę i sandały, czerwony, czerwony jest cały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wyborcą PiS i już mam dosyć Ogórek. Pracowała w kancelarii Kwacha,  pracowała w biurze poselskim SLD,  była bliska wspolpracowniczka G. Napieralskiego i członkinią jego sztabu wyborczego gdy kandydował na prezydenta. Startowała z list SLD do Sejmu, później była kandydatką SLD na prezydenta. Ok, to dobrze, że popiera PiS, ale może  niech to robi bardziej po cichu. Bo zachowuje się jak kiedyś arcykatolicki Giertych czy Niesiołowski co stali się antyklerykalami. Tylko im zajęło to trochę więcej czasu. Nigdy nie wrzuciłem ludzi do jednego wora, członek SLD może mieć konserwatywne poglądy w sprawach światopoglądowych, może podobać mu się program 500+,  obniżenie wieku emerytalnego. Ale cokolwiek powinno to z lewica łączyć czyli np. sprzeciw wobec reformy sądownictwa, sprzeciw wobec obniżenia emerytur resortowych. Tymczasem M. Ogórek zachowuje się bardziej papieski niż papież, we wszystkim, ale to absolutnie wszystkim popiera PiS, nie zachowuje twórczej krytyki. Sano Zdarzenie oczywiście potmiętam  nigdy nie powinno mieć miejsca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie  Palikmiocie dziura w samolocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć Palikota w jednej celi ze Stefanem W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to lewactwo potrafi być agresywne. A tak się skarżą na prześladowanie w szkole, na studiach, w miejscu pracy, na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle, że i 50 tyś  by go nie zabolało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla niego 5 tysięcy to jak dla mnie 50 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE ile jest osób co się z nim zgadza, fakt, że trochę dosadnie ocenił mizerię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot - zakała Biłgoraja, wstyd na całą Polskę.
 dlaczego zakała ? prawidłowo ocenił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Palikot napisze ile dostaje nadal dotacji jego już nieistniejąca partia z budrzetu pańsrtwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Palikot napisze ile dostaje nadal dotacji jego już nieistniejąca partia z budrzetu pańsrtwa.
  Istnieją na papierze, a rocznie dostają 3 mln zł z budżetu Choć założona przez Janusza Palikota partia Twój Ruch nie robi nic, to na jej konto w samym 2016 roku wpłynęło niemal 3 miliony złotych. Ta sytuacja rodzi ważne pytania: co dzieje się z tymi funduszami i na co zostały przeznaczone? – To typowy przykład partiokracji i patologii – grzmi w rozmowie z Fakt24 Piotr Apel, poseł ruchu Kukiz'15..(Dziennik Fakt)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Palikot napisze ile dostaje nadal dotacji jego już nieistniejąca partia z budrzetu pańsrtwa.
 Absolwenci szkoły podstawowej, zawodówki oraz gimnazjium nie powinni wypowiadać się na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Palikot napisze ile dostaje nadal dotacji jego już nieistniejąca partia z budrzetu pańsrtwa.
Absolwenci szkoły podstawowej, zawodówki oraz gimnazjium nie powinni wypowiadać się na forum.
 Dzwonie jeden oni mają ci wymienieni wiecej rozumu w d.pie jak ty w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mówiono o takich jak on - z chama pan. I nic tego nie zmieni niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad jolopem nie powinno byc litosci,sprawa w sadzie i zasluzona kara nie 5 tys.a 250 tys na cele spoleczne.Slowo /szarmuta/-arabki rzeczownik bedzie snil sie jolopowi do konca na ziemskim padole.Tylko zlamany zub zrozumie,ze nie jest ponad prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...