Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot z naganą i bez komisji?

Utworzony przez kimon, 13 stycznia 2009 r. o 20:40
Po mojemu, użycie słowa "...sprzedała się...", to powinno być wulgarne. Uzyta przez Pana forma dla mnie jest OK. ..PiS jest wporzo.., ciekawe kogo obraziłem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot jest potrzebny otumanionym wyborcom spod znaku wibratora i świńskiego ryja, cóżby oni stanowili bez swojego "drogowskazu moralnego". Z onetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot brawo poprostu brawo ma Pan rację bo jak widać tych wszystkich co próbują rządzić i uważaja się za świetnych fachowców słowa Pana oddają całą prawdę . Kolesiostowo kolesiostowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zgodnie z uchwaloną już przez Sejm i przyjętą przez Senat ustawą nowelizującą kodeks pracy, każdy pracodawca zatrudniajacy co najmniej jednego pracownika będzie musiał wyznaczać pracownika odpowiedzialnego za ochronę przeciwpożarową, ewakuację lub udzielenie pierwszej pomocy. Problem w tym, że czynności z zakresu ochrony przeciwpożarowej mogą wykonywać tylko osoby o odpowiednich kwalifikacjach. Za ich przeszkolenie będzie musiał zapłacić pracodawca. Łącznie firmy będą musiały wydać na ten cel około 2,36 mld zł. Pracodawcy, którzy nie spełnią nowych obowiązków bhp, muszą liczyć się z koniecznością zapłacenia kary wynoszącej nawet 30 tys. zł." Głosujący również za przyjęciem tej regulacji, przewodniczący komisji "przyjazne państwo" poseł Palikot stwierdził, że to "jest chore" -"Nie wiem, w czyjej głowie urodził się ten pomysł. Czy w głowie unijnego biurokraty, polskiego urzędnika, czy strażackiego lobbysty - jest mi to obojętne, bo dla każdej z tych głów mam tylko jedną opinię: to jest chore, to jest paranoja" - oburza się Palikot." Zapytany jaka była więc przyczyna, że głosował za przyjęciem tej regulacji stwierdził, że ... nie wiedział za czym głosuje - o dokładnie tak jak z otrzymywanymi z kancelarii sejmu dietami ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...