Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palikot założy własną partię, jak go wyrzucą z PO

Utworzony przez ~gościu~, 16 lipca 2010 r. o 10:15
to bedzie partia oszołomow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daj sobie spokój anula i przestań dyskutować sama ze sobą 6 wpisów i kazdy pod innym nickiem
Dla wyjaśnienia - używam jedynie dwóch i o ile się orientuję- nie jest to zabronione. Nie rozmawiam sama ze sobą , lecz staram się wyrażać swoje zdanie do komentarzy niektórych forumowiczów. Dam ci radę -najlepiej będzie , jak będziesz pilnował swojego nosa wścibski człowieczku , a nie zabawiał się w śledczego , bo słabe masz wyniki, żeby nim zostać. Bardzo ,, lubię" Palikota dlatego dalej będę zabierała głos w dyskusji. To jest mój ,, idol" i nikt mi tej przyjemności nie odbierze, nawet ty ,,policyjny piesku "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Dla wyjaśnienia - używam jedynie dwóch i o ile się orientuję- nie jest to zabronione. Nie rozmawiam sama ze sobą , lecz staram się wyrażać swoje zdanie do komentarzy niektórych forumowiczów. Dam ci radę -najlepiej będzie , jak będziesz pilnował swojego nosa wścibski człowieczku , a nie zabawiał się w śledczego , bo słabe masz wyniki, żeby nim zostać. Bardzo ,, lubię" Palikota dlatego dalej będę zabierała głos w dyskusji. To jest mój ,, idol" i nikt mi tej przyjemności nie odbierze, nawet ty ,,policyjny piesku "
BRAWO ANULA TAK YRZYMAJ DAJ ZDECYDOWANY ODPÓR TYM ZAKŁAMANYM KARŁOM Z PPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSS OJ TAK JAKOŚ SIĘ WPISAŁO ,JĄKAJĄCO ALBO TO MOŻE JUŻ SIĘ CZKAWKĄ ODBIJA.TRZYMAJ SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Dla wyjaśnienia - używam jedynie dwóch i o ile się orientuję- nie jest to zabronione. Nie rozmawiam sama ze sobą , lecz staram się wyrażać swoje zdanie do komentarzy niektórych forumowiczów. Dam ci radę -najlepiej będzie , jak będziesz pilnował swojego nosa wścibski człowieczku , a nie zabawiał się w śledczego , bo słabe masz wyniki, żeby nim zostać. Bardzo ,, lubię" Palikota dlatego dalej będę zabierała głos w dyskusji. To jest mój ,, idol" i nikt mi tej przyjemności nie odbierze, nawet ty ,,policyjny piesku "
TRZYMAJ SIE ANULA,RAZEM WYTEPIMY KOMUCHOW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch POparcia Prącia. Kobietom się nie dziwię, ale reszta popierających to eunuchy, czy co? Czytając niektóre wpisy na forum łatwo dojść do wniosku: POpier...oleńców nie sieją - sami rosną na głupocie i chamstwie. Nie trzeba myśleć - wystarczy POprzeć politycznego Jasia Nikodema D. współczesnych czasów, wykreowanego przez media. Ale bez gumowego fi***a i świńskiego ryja tego człowieka nie ma, nic sobą nie reprezentuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33 napisał:
Panie Januszu niech pan nie słucha, tych kmiotków z Lublina. Im zawsze było bliżej do Białorusi i Ukrainy. Powodzenia !!
No tak,jeśli kmiotki som z Lublina to Biłgoraja kto jest? Ponie Polikot ja chciałby do tej twojej nowej partii,czy kliki,ale nie wim jakie trza spełnić warunki:może jakieś żółte papiry-to chyba da się załatwić jak bedziesz sponsurem.Chyba jestem na dobrej drodze: uważam sie za idiote- nie chodze do media markietu.Czy to wystarczy? Może odpowie mi na te pytanie jakiś bliski pona Polikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...