Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parczew > Nastolatkowie z marihuaną

Utworzony przez SMOK, 9 grudnia 2007 r. o 11:04
Dzieci, do szkoły, bo widac braki w wykształceniu a nie pisać na forum i się ośmieszać nieznajomością zasad ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci, do szkoły, bo widac braki w wykształceniu a nie pisać na forum i się ośmieszać nieznajomością zasad ortografi COś CI KURW NIE PSUJE !!!!! WIELKI UCZONY SIE ZNALAZL. BEDZIEMY PISAC JAK NAM SIE BEDZIE CHCIALO I h** CI DO TEGO !!!!!! FUCK OFF H.W.D.P je***YM PSOM H.W.D.P TOBIE NAUCZYCIELKU ku*** JEB SIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHCEMY TU ZADNY Sku***ELI KTORZY SIE TYLKO WYMADRZAJA ku***. WYpier***AJCIE Z TEGO FORUM !!!! I POUCZAJCIE NAS JAK MAY SIE WYPOWIADAC BO SAMI TO UMIEMY I ROBIMY TO LEPIEJ NIZ ku*** WY WSZYSCY !!!!!!!!!! H.W.D.P WSZYSTKIM pier***ONYM PSOM !!!!!!!!!! H.W.D.P WSZYSTKIM pier***ONYM Sku***ELOM!!!!!!!!!!! H.W.D.P WSZYSTKIM KONFIDENTOM !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehehe, dziecko, mamusia cię nie nauczyła poprawnej polszczyzny i kultury wypowiedzi? Nie robi to na mnie żadnego wrazenia. Sam się tu ośmieszasz ignorancją i chamstwem rodem z wiochy zwanej Parczew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz cos ku*** do mojego mista !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli cos masz to ku*** powiedz to teraz !!!! a nie sie wymadzrasz ku*** jak nie wiem co pisze jak chce i h** ci do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W eschatologicznej egzegezie mitochondrialne interwały permutacyjnej kompulsji ex cathedra Parczew są imponderabiliami kretynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki z psiarczewa widzę, że opanopwali to forum i uchodzą za gangsta....buahahahahaha. Frajerzy! Morda w kubeł, bo zrobimy tam wjazd i inaczej będziecie śpiewać, laleczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Parczew to Wieś...wiocha, wszyscy ćpają i klej wąchają, ilość analfabetów do 9% w skali społeczeństwa, wszyscy żyjemy za minimum i tylko marzymy aby się wynieść z tej pieprzonej wiochy gdzieś gdzie jest lepiej. Przyznaję, macie racje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** frajerom w d*** mam nadzije ze macie tak jak ja MTJP jest tu ktoś z pruszkowa HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wescie skonczcie te pier***enie tylko spujszcie na konfidenta ..... ŻABA ...... je***y h** niby cwaniak ale padal , który swych kumpli sprzedal Jebać konfidentów i tylko tyle mam do powiedzenia ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaba napisał:
HWDP wszystkimi jabenym psom ja pochodze z tad tu jest moj front pier***ony dzielnicowy wyruszył na łowy dzis cała ekipa jest nie w sosie ziomm dostał 48 cela no i kraty ja pale dzisiaj za niego baty moze jeden pies jest nie kumaty gieniek a ty nie zrobisz ze mnie szmaty HWDP je***e katy mozesz pier***ic o jakims protokole zioma wolnosc wole patrzre na prawde ktora czesto w oczy kole akcja z cykorem to było pozno wieczorem usłyszalem dzwiek zamykajacych sie dzwi co zlego to nie my złe wsciekłe je***e psy nie dajecie spokoju nie dajecie zyc dzis jeden drugiego na komedzie bedzie kryc nawet jak zostanie spałowany ja Hip hopem opetany kartka długopis cztery sciany dzielnicowy po cywilu zakamuflowany z komedy przez starych odbierany na prawo chomik zapłakany frajer zaje***y w jego strone celownik skierowany
I dOiGrAlEs SiE Je B aNy PsIe ... KoNfIdEnCiE NiE DoMyTa Dz I WkO RuMuNa JeStEs TaKiM KoNkReTnyM IdIoTą Że SzKoDa Mi Cie JeStEs Je B aNą CiO t Ą .... ZgInIeSz Ku RW o PoCzEkAj JeSzCzE TrOchE A zA ToBą NiKT Nie ZaPlAczE .... Ta TwOjA H uj owa PiOsEnEcZka To PoWiNNa Tak WyGlaDac *************************************************************** HWDP i samemu sobie jestem je***ym psem ja pochodze z tad komeda to moj dom kochany dzielnicowy placi mi za konfidenstwo dzis cała ekipa jest nie w sosie bo ich wsypie i zostanie tylko cela no i kraty ja dostane za niego baty moze jeden policjant jest nie kumaty gieniek a ty zrobiles ze mnie konfi moge mowic swoje gienek stanie w mojej obronie patrzre na prawde ktora czesto w oczy kole jestem h u jem i zawsze nim bede to było pozno wieczorem usłyszalem dzwiek zamykajacych sie dzwi i zobaczylem ginka i juz wiedzialem kase dostane i ide pic co zlego to nie ja, ja robie swoje nie dam wam wszyskim zyc dzis jeden drugiego na komedzie bedzie kryc nawet jak zostaną spalowani ja i tak nie bede nikogo kryc ja ciemnotą opetany kartka długopis cztery sciany i testamet napisany jestem po cywilu zakamuflowany z komedy limuzyną odbierany na prawo ZaBa zapłakany frajer zaje***y w jego strone celownik skierowany *************************************************** TaKa WeRsJa JeSt PrAwIdLoWa ZrObIoNe PrZeZ Green Deep ( WszElKiE PrAwA ZaStRzeZoNE) KoNfIdEnT TeGo NIe DoDal JeGo SprAwA I Tak ZoStAnIE SpaLOwaNY ......(...) OsTrzEzEnIe Nie zAdAwAc SiE z KoNfIdEnTem RySoPiS : 1 ) troszke wysoki 2) wyglada jak skutek bomby atomowej 3) po szkole sie chowa za kontami 4) nosi wielkie SlUcHaWKi 5) i chodzi charakterystycznym krokiem (gorzej niz pingwin ) 6) Imie: Przemek (zaba) 7) Adres : na miescie PS- Jak sSpoTkAcIE ZaBe Na ChOdNiKU zAbIjcIe Ją WiEm Ze To Nie On Ale CzAsEm MozNa Sie WyZyC ZGINESZ!! ]:->
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu i psychiatra nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boshe...a może to nie on ...? wszyscy gadacie a gówno sie znacie...większość wypowiadających się nawet go nie zna ,,|,, słyszałem takie komentarze : OHP albo sprzedać , to mówili że by sprzedali... Ale jak to on to nie chciałbym być w jego skórze... CyA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ? napisał:
Boshe...a może to nie on ...? wszyscy gadacie a gówno sie znacie...większość wypowiadających się nawet go nie zna ,,|,, słyszałem takie komentarze : OHP albo sprzedać , to mówili że by sprzedali... Ale jak to on to nie chciałbym być w jego skórze... CyA...
To On Bo GaZdY JuZ WiE Ze To On .. WyDaLo SiE I Nie Mow Ze Ja NIe WieM Bo JeDnAk WieM ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A I WoGuLe Po Co SiĘ OdZyWaRz Jak CiE MozE TaM NaWet niE bYlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='13.12.2007, 22:14' post='9072'] Dzieci, do szkoły, bo widac braki w wykształceniu a nie pisać na forum i się ośmieszać nieznajomością zasad ortografii. [/quot CO ZA CHAM ICH WSYPAŁ ZA TYM NAJSTARSZYM TO WSZEDZIE PUJDE ZROBIŁ CO ZROBIŁ ALE NIKOGO NIE ZABIŁ JA GO ZNAM I WIEŻE W NIEGO CO DRUGI CHANDLUJE WIELKIE CHALO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Parczewa i wstydzę się mojego zakompleksionego miasta pełnego chamskich gnojków. W tym mieście rządzi idea zera i materializm prostaków. Przyjedz tu 12-letnim BMW na innych niz parczewskie blachach, a każda głupia małolata da Ci za friko bo Cie będzie uważać za kozaka i bogacza. A, ze gnojki z Parczewa nie mają nawet 12-letnich BMW to kozakują, bzdzyczą się i robią z siebie "Super-Hruper" Hiphopowców by tym pustym dziewczynom zaimponować, bo tak naprawdę nie mają czym....i tak się w kółko ta zasrana maszyna nakręca. A to, że napiszesz coś w stylu CHWDP i uważasz się za to szczyt dna, które moje miasto niestety osiągnęło...myślę, że czas by w moim miesie pałki policyjne poszły w ruch i wybiły tej gównażerii z głowy te wszystkie głupoty...a z drugiej strony może niech ta trawkę palą, bo raz, że szybko wyniszczy organizm i chołota szybko się wykończy, a dwa, że od maryśki robi się jak jąder więc co więcej, gównażeria się już nie rozmnoży....oby moje miasto ukochane zostało oczyszczone z tej zakały społecznej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...