Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking w Plazie ma być płatny, nawet dla klientów

Utworzony przez Stefan, 17 września 2010 r. o 08:42
Czyli rozumiem ze pracownicy Plazy tez beda placic bilety? No bo jak wszyscy to wszyscy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płatny parking nie powstrzyma kierowców przed parkowaniem w plazie, przeciez nigdzie nie ma miejsc do parkowania ( wolnych ) cudem mozna na nie trafić, zadaszony parking niedaleko pracy? a co z tego ze płatny, inne tez są płatne hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak większość Plazowiczów zamiast wjeżdzac na parking podziemny, zajmuje parking przy cmentarzu. W niedziele cały parking pod cmentarzem zawalony (kazdy parkuje i do plazy na zakupy), a parking plazy swieci pustkami, jak ktos przyjeżdza na cmentarz nie ma gdzie parkować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnym jest że 50% aut należy do pracowników Plazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy też? To niestety musze zmienić pracę zarabiam 900 zl netto nie stac mnie na płacenie za parking. Chory kraj gdzie relacja między zarobkami a wydatkami jest z kosmosu. "Zielona wyspa" po prostu cud Tuska! Opłaty za parkowanie na każdym kroku lub zakazy postoju czy to jest rozwiązanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz na jakis czas przyjezdzalem do plazy na zakupy ale jak bedzie platny parking to wybiore inne centra handlowe nie robia laski i nie musze u nich kupowac zwlaszcza ze w innych jest darmowy parking
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę oczami wyobraźni, jak od tego momentu będą klienci walić drzwiami i oknami. Taką decyzją pustki sobie zrobią nie tylko na parkingach, ale także na sklepie. Nie znam tego typu sklepu, żeby od swoich klientów pobierać opłatę parkingową. Może zatrudnić osoby, który wypuszczałyby samochody wyjeżdżające BEZ opłaty po okazaniu jakiegokolwiek paragonu z Plazy? Chociaż to też nie najlepszy pomysł, bo sam czasem jeżdżę w celu kupienia czegoś, ale z różnych przyczyn nie kupię. Może zrobić "parkometry", które wypuszczałyby bez opłaty do np. 5 godzin postoju? Ci, co parkują będąc w pracy stoją raczej dłużej niż 5 godzin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby skutecznie odstraszyć od robienia tam zakupów i parkowania dla pracowników np Urzędu Skarbowego,ceny biletów parkingowych muszą wynosić conajmniej 20 zł /jak na parkingu na Morskie Oko/.A swoją drogą dlaczego nie można znaleźć sensownego rozwiązania by np pierwsze 2 godziny były bezpłatne a następna każda godzina po 10 złotych.Wjeżdżający pobieraliby bilety z uwzględnionym czasem wjazdu i pozostawiali do kontroli za szybą auta.Sposobów jest sporo ale najprostszym napewno kasować wszystkich za wszystko.Teraz niech Urząd Miasta skasuje Plazzę za niedotrzymanie umowy na wybudowanie innych obiektów towarzyszących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed wjazdem na parkin podziemny sa tabliczki ze nie moga wjezdzac samochody z instalacja gazowa, wiec najlepszym rozwiazaniem bylo by postawic kilku ochroniarzy przy wjezdzie zeby pilnowali tego zakazu i miejsca bedzie pod dostatkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi napisał:
Nie znam tego typu sklepu, żeby od swoich klientów pobierać opłatę parkingową.
Złote Tarasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę jeździć poptrostu do innego centrum handlowego z darmowym parkingiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej gazecie czytałem przed wybudowaniem Plazy że będzie parking z którego będą mogli korzystać bezpłatnie nie tylko klienci,z uwagi że budowa zabrała spory parking bezpłatny.Czyli z Ickiem na gębe nie powinno się umawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kpina. Z zalozenia platny, w plaze parking?! Stać mnie, na zapłacenie tego paarkingu i 7 dni w tygodniu. Ale nie zrobie tego, i moja noga w plazie nie postanie, jeżeli bedę musial JESZCZE płacić za parking. Ponieważ, to zlepisko butików i kina, nie jest warte tej złotówki (czy ileś tam) za parking. Urodziłem się tutaj, w Lublinie, i dorastalem w myśli rozwoju techniki, socjalu, ogolnego postępu myśli i gospodarki. Ale to jest śmietnik. I żygac mi sie chce, jak nie można zaparkowac w centrum, bez opłaty. Jakby miasto nei moglo zrobić ukłonu w kierunku mieszkańców. PARKING ZA FREE. I już człowiek czuje, że ktoś chce dla neigo dobrze. Ale mniejsza o to. Kpina i jeszcze raz kpina, Europejska stlica kultury... z czym do ludzi. Miasta partnerskie smieją sie z nas. Na co prezydent miasta nie chce patrzeć i udaje ze wszystko jest ok. Eh dużo by mowić i watki poruszać. Ruscy to byl kolos na glinianych nogach, a my jeteśmy zdychajacym koziołkiem bez roga. Ptfu...! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi o zwykły dodatkowy zarobek, gdyby chodziło tylko o urzędników pobliskich urzędów parkujących swoje samochody na 8 godzin to by wprowadzili opłatę za postój ponad 3 godziny tak żeby dla klientów robiących zakupy było darmo a dla tych co zostawiają na 8 godzin grubo płatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek napisał:
To jest kpina. Z zalozenia platny, w plaze parking?! Stać mnie, na zapłacenie tego paarkingu i 7 dni w tygodniu. Ale nie zrobie tego, i moja noga w plazie nie postanie, jeżeli bedę musial JESZCZE płacić za parking. Ponieważ, to zlepisko butików i kina, nie jest warte tej złotówki (czy ileś tam) za parking. Urodziłem się tutaj, w Lublinie, i dorastalem w myśli rozwoju techniki, socjalu, ogolnego postępu myśli i gospodarki. Ale to jest śmietnik. I żygac mi sie chce, jak nie można zaparkowac w centrum, bez opłaty. Jakby miasto nei moglo zrobić ukłonu w kierunku mieszkańców. PARKING ZA FREE. I już człowiek czuje, że ktoś chce dla neigo dobrze. Ale mniejsza o to. Kpina i jeszcze raz kpina, Europejska stlica kultury... z czym do ludzi. Miasta partnerskie smieją sie z nas. Na co prezydent miasta nie chce patrzeć i udaje ze wszystko jest ok. Eh dużo by mowić i watki poruszać. Ruscy to byl kolos na glinianych nogach, a my jeteśmy zdychajacym koziołkiem bez roga. Ptfu...! Pozdrawiam.
Popieram - Ż E N A D A !!!! Tym sposobem wyleczą mnie z robienia tam zakupów. Wystarczy że windy są chyba tylko 2 i to ciasne jak nie wiem co - spokojnie z wózkiem nie można się tam dostać - tym też mnie zrażają do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie parkingu - pierwsze 3 godziny gratis, kazda nastepna platna. W ten sposob klient w 3 godziny jest w stanie odwiedzic interesujace sklepy nie ponoszac kosztow, a osoby zostawiajace tam samochody na caly dzien przestana je tam zostawiac, bo musieliby co 3 godziny przeprakowac auto na nowo. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się przy centrach handlowych na zachodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głównym atutem galerii miał być duży DARMOWY parking! Ci co idą do pracy i zostawiają auto zapłacą za parking bo nie maja wyjścia ale potencjalny klient się wkurzy i pojedzie na zakupy np. do Olimpu bo niby dlaczego ma przepłacać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to zakupy w plazie mam z glowy a jak ma byc z parkingiem dla kinomanow? po okazaniu biletu? a jesli ten bilet idzie sie dopiero zakupic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaci się za parking w Złotych Tarasach w centrum Warszawy i w Galerii Krakowskiej w centrum Krakowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...