Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PGNiG wprowadza nowe rachunki za gaz

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 20 kwietnia 2011 r. o 09:05
Założę się, że przejście na rozliczanie "za realne zużycie" będzie wiązać się z podniesieniem opłaty stałej. Bo o to tu przede wszystkim chodzi - o zwiększenie przychodów - a nie o wygodę czy dobro konsumenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a opłatę za to że gościu przychodzi odczytać licznik dalej ku*** będziemy płacić???????????? bo jeśli tak to pier***e taka zmianę, niech zapierdziela i szczytuje z mojego licznika bo ja za niego roboty nie będę odpier***ał a on kasę weźmie. ale jak to mówią w chuja cięcie też zajęcie!!!!!!!!!! Wypier***ać z takimi inicjatywami!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
japier***e napisał:
niech [...] szczytuje
Jak tam bym nie chciał, by jakiś obcy gość mi szczytował we własnym domu. I jeszcze ja miałbym za to płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi nie nowina.Był taki gość Roman Giertych który mówił,że po wejściu do Unii zdroże paliwo ,żywność i energia.Żeby jak zwykle zrobić gawiedź w trabę, to mówi się o udogodnienich ,a dopiero w tle o podwyżkach.A gawiedź jakoś musi to łykać.Tylko gdzie teraz są solidaruchy,które w '80 -tym roku strajkowali z powodu podwyżki cen kotleta?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
japier***e napisał:
a opłatę za to że gościu przychodzi odczytać licznik dalej ku*** będziemy płacić???????????? bo jeśli tak to pier***e taka zmianę, niech zapierdziela i szczytuje z mojego licznika bo ja za niego roboty nie będę odpier***ał a on kasę weźmie. ale jak to mówią w chuja cięcie też zajęcie!!!!!!!!!! Wypier***ać z takimi inicjatywami!!!!!!!!!!!
PRZESTAN JASIU KWEKOLIC, VIWAT PLATFORMA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...