Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozpoczyna się wielka wymiana kadr w urzędach . Na pierwszy ogień poszli między innymi komendant wojewódzki policji w Lublinie, naczelnik Izby Skarbowej w Lublinie, prezes lubelskiego oddziału Agencji Nieruchomości Rolnych i dyrektor lubelskiej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Kolejne odwołania spodziewane są nie tylko we wszystkich pozostałych urzędach państwowych na szczeblu województwa. Miotła nowego rządu zacznie wkrótce wymiatać szefów różnych instytucji w powiatach. Zastąpią ich osoby wyłonione nie w drodze konkursu, jak było do tej pory, ale powołania. Większość nowych urzędników będą powoływać ministrowie, kierownicy urzędów centralnych, wojewoda lub premier. Ten ostatni ma bezpośrednio powoływać np. prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na tym jednak nie koniec – wielkie zmiany szykują się też w instytucjach obsługujących rolnictwo. Umożliwi to znowelizowana w końcówce roku ustawa o ubezpieczeniu społecznym rolników. Zgodnie z nowymi przepisami premier na wniosek ministra rolnictwa będzie powoływał szefów: Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Inspekcji Weterynaryjnej. Ich wiceprezesów wyznaczać ma natomiast szef resortu rolnictwa. Na tym jednak nie koniec – wielkie zmiany szykują się też w instytucjach obsługujących rolnictwo. Umożliwi to znowelizowana w końcówce roku ustawa o ubezpieczeniu społecznym rolników. Zgodnie z nowymi przepisami premier na wniosek ministra rolnictwa będzie powoływał szefów: Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych oraz Inspekcji Weterynaryjnej. Ich wiceprezesów wyznaczać ma natomiast szef resortu rolnictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się narobiło. Wymiana kadry to standard w świecie .Może trzeba tylko popracować nad stylem. Zwalniany kierownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...