Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy lot samolotem - jak się przygotować?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2019 r. o 14:46 Powrót do artykułu
Z chęcią bym się przygotował do lotu do Szkocji i Szwecji ale nie latają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzelić sobie / z umiarem/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste. Ja walę 0.5 litra (albo liter na dwóch) i żaden lot mi nie straszny. No i żadnej stewardessie nie odpuszczę. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy lot zaliczyłem w 1955 mając 9 lat w świdn. Samolot Żak 4. Nie zaszkodziło to na moją urodę i potencję. Póżniej straciłem zapał do latanie wiedząc z czego, jak i przez kogo samoloty są wytwarzane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zastanawiam się jak się przygotować do jazdy komunikacją miejską, nie wiem, kurde pomóżcie. Całe życie tylko BMW i BMW a tu się dzisiaj źepśuło i co dalej....premierze pomóż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste. Ja walę 0.5 litra (albo liter na dwóch) i żaden lot mi nie straszny. No i żadnej stewardessie nie odpuszczę. Taka prawda.
 Buuuaaahhhaa, niedowartościowane ego, widziałam cię ostatnio w samolocie, spałeś jak dzidziuś, a o stewardesach to pewnie śniłeś, spity jak bela 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak leciałam pierwszy raz to wcześniej przeczytałam na stronie entera jaki bagaż mogę zabrać, czego nie wolno przewozić w podręcznym itp. żeby nie było siary na lotnisku i tyle. Jak ktoś się strasznie stresuje, może na pokładzie coś mocniejszego zamówić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...