Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy sondaż po zmianie premiera. Takiego wyniku dawno nie było

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2017 r. o 13:51 Powrót do artykułu
wszystko byle nie PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Morawiecki jest zayebistym gościem. GRATULACJE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wysokie poparcie dla PiS to kolejna kompromitacja PiS-u, bo to wina PiS-u. A PiS pewnie będzie wszystko zwalał na poprzedni rząd PO-PSL, że to niby ich wina. A przecież PiS rządzi już 2 lata, to chyba wiadomo, że sam zapracował na takie sondaże. Buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy więcej pisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ,,mądrzy'' ludzie głosują na nowoczesną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą wybory to wszystko będzie jasne , a te wszustkie sondaże są gówno warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest taki, że poza Kaczyńskim na scenie politycznej nie ma nikogo. Opozycja nie istnieje albo jest całkowicie skompromitowana. Jeżeli nie pojawi się jakaś nowa osobowość, która będzie przeciwwagą dla Kaczyńskiego, wtedy PiS zagarnie wszystko i zrobi nam PRL bis, czyli średniowiecze na nowo. Jak na razie, jedynym realnym przeciwnikiem dla kaczora jest Tusk. Ale Tusk bez "nowej PO" - zostanie co najwyżej prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić. Młody, ambitny i dobrze wykształcony premier to dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następne wybory przeprowadzi ulica. o szubiennicy nie zapomnimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajki i propaganda, po to, aby ciemny lud łykał. A po Nowym Roku będzie 70% albo i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Problem jest taki, że poza Kaczyńskim na scenie politycznej nie ma nikogo. Opozycja nie istnieje albo jest całkowicie skompromitowana. Jeżeli nie pojawi się jakaś nowa osobowość, która będzie przeciwwagą dla Kaczyńskiego, wtedy PiS zagarnie wszystko i zrobi nam PRL bis, czyli średniowiecze na nowo. Jak na razie, jedynym realnym przeciwnikiem dla kaczora jest Tusk. Ale Tusk bez "nowej PO" - zostanie co najwyżej prezydentem.
  Tobie się tylko tak wydaje. Są różne organizacje które gdyby tylko chciały mogłyby się zjednoczyć i pokonać te śmieszne partyjki pis i po. Niestety, dla wielu ważniejsze jest dobre miejsce na liście niż wspólne działanie przeciwko tym szkodnikom niszczącym ten kraj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
następne wybory przeprowadzi ulica. o szubiennicy nie zapomnimy
  Chyba Ty skorzystasz z tej szubiennicy z rozpaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w pracy. Na 20 osób PiS popierają 3 osoby. Dziwne te sondaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek donosiciel napisał:
undefined napisał:
następne wybory przeprowadzi ulica. o szubiennicy nie zapomnimy
Chyba Ty skorzystasz z tej szubiennicy z rozpaczy.
  Typowy zwolennik pisu. To wy byście kazdego wieszali kto ośmiela się mieć inne poglądy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
U mnie w pracy. Na 20 osób  PiS popierają 3 osoby. Dziwne te sondaże
  Przecież to zwykła propaganda. U mnie w pracy to samo, mało kto popiera pis. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRLbis to my już mieliśmy za PO-ZSL. Przez 8 lat tylko podwyżki cen, podatków i ciagły apel o zaciskanie pasa. Marazm, bez wizji lepszej przyszłości i jedyny cel... by opuścić kraj, by zakosztować życia zagranicą. Czy coś opuściłem? A, tak! Władza sama się wyżywi, a reszta nie liczy się. Sam kiedyś śmialem się z Kartofla, ale to, że dotrzymał danego słowa po wyborach. WIELKI SZACUN! No cóż na mnie już straszenie PiSem nie działa ;) Ten burdel, który PO i .N robią wokół Polski, aż dziw, że Gospodarka stoi tak mocno. A że mogli zniszczyć zaufanie do Polski widać po tym co zrobiono z Janowem. Tak tam PO udało się. To jest ich "wielki sukces". Dziwne, że jeszcze mają pretensję do Polaków, których gdzie tylko mogą gnoją. Jeszcze tylko sądy wyrwane zostaną z łap PRLbis i nastąpią konfiskaty skradzionych majatków. I nie trzeba będzie straszyć Polaków nędzną emeryturą. Niemcy też nam coś wiszą. Długi trzeba splacać. Herr Donald Niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"u mnie w pracy..."... to zwolnijcie się z lubelskiego ratusza ;) z drugiej strony, mnie za***yło, że czytelnicy dziennika wschodniego prawie idealnie pokryli się z przedstawionym sondażem. mi się wydawało, że tutaj przewaga po nad pis będzie ponad trzykrotna. widać nadrabiają postami. Ńo, ale skoro za to dostają kasę. to trzeba tworzyć ;) muszą im płacić, bo nie potrafią sobie wyobrazić, że ludzie tutaj piszą z potrzeby serca. dla leminga zrobić coś za darmo... to albo wariat albo złodziej. ciekawe, do której kategorii zaliczą jurka o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 osób to mi reprezentacyjna grupa. Tak samo robiono sondaż dla Bronka w Belwederze i jawnie? Że tak się spytam. I te 3 osoby już nie pracują u was towarzysze... wzajemnej adoracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy aż PIS zawłaszczy sądy i zmieni ordynację wyborczą. Wtedy się okaże, że np. pijany członek PIS po zabiciu czyjegoś dziecka na przejściu dla pieszych jest uniewinniany. Ale wtedy przegrać wyborów PIS nie będzie mógł, bo ordynacja będzie ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propganda wieksza jak za PZPR ,czy wy rozumu nie macie rządza 2-3 regiony w Polsce i tak wyglonda geografia tylko z tych regionów madrych ludzi 1.Małopolska  [Kraków ]Duda ,Szydło,Ziobro ,Adamczyk ,Gowin ,Terlecki ,minister w kancelari pani Surówka .i od 5-6 dzienikary  2.Dolny Ślask [Wroclaw]Morawiecki ,Kępa ,Witek ,Zalewska i pan  Lipiński prawa reka prezesa .Warszawa ma też kilku wlodarzy Polski.Kto w rządzie ten ma kase Tylko dla regionu swojego oto Polska w pigułce   na  dziś a??  PZPR starał się z każdego regionu chociaż 1 minister 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...