Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies ugryzł, właściciel nie otwiera drzwi, a czas leci

Utworzony przez hubi, 5 lutego 2010 r. o 09:16
jakby to byl amstaff lub pitbull to wiedzieli by jak to zrobic i nie byloby ceregieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak info gdzie został ugryziony. Na działce psa, czy poza...Nie uważacie, że to info trochę tłumaczy zachowanie właścicieli...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w takiej sytuacji pokąsałbym policjanta i każdego następnego kto jest opieszałym w działaniu.Bo jakie jest inne wyjście jak ma się do czynienia z ignorantami ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciela psa nic nie tłumaczy.Nie wyobrażam sobie,żeby mój pies kogoś ugryzł.Jest łagodny,ale niektórych nie lubi a ja wolę dmuchać na zimne.Psu się nigdy nie wierzy i dlatego nawet podczas czyjejś wizyty zawsze ma obrożę i jest na wyciągnięcie ręki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maly3109 napisał:
Właściciela psa nic nie tłumaczy.Nie wyobrażam sobie,żeby mój pies kogoś ugryzł.Jest łagodny,ale niektórych nie lubi a ja wolę dmuchać na zimne.Psu się nigdy nie wierzy i dlatego nawet podczas czyjejś wizyty zawsze ma obrożę i jest na wyciągnięcie ręki
Nawet jak ktoś przychodzi do Ciebie wcale nie w pokojowych zamiarach? Coś kiepsko z tą twoją wyobraźnią.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobrazcie sobie ze włascieciele tego psa to sami lekarze!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet nie udzielili pierwszej pomocy tylko sie zmyli i smiali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...