Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SZEF KP PSL powiedział: "Dzisiaj Polska jest krajem na podsłuchu. Żyjemy jak w matriksie" I to mówi facet z koalicji rządzącej od 8 lat czyli pan BURY... brawo ludowcy brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pis jest godny podnieść polaków z kolan i odbudować ojczyznę z ruin i zgliszcz jakie zostawiła komuna, ciekawi mnie co?, czekam na lepsze jutro, walczę o lepszą lepszość od 1918 roku, najciekawszy u dudy jest,  https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_%C5%81opi%C5%84skiciekawy życiorys prawdziwego patrioty, prawdziwy obrońca wiary, patriotyzmu itd., itp.,
śmiechu warte ale on już był i w kancelarii śp.Lecha Kaczyńskiego.Musi chłop coś w sobie mieć ,że tak go rwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie doświadczenie. 10 kwietnia. Dorzynanie watahy.
Dożynanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam z utęsknieniem na plakat znanego i cenionego ludowca GODSONA
Nie doczekasz się tu bo on startuje w łódzkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rano, ze strachem otwieram lodówkę. Najpierw sprawdzam, czy nie wyskoczy z niej Szydło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO CO Z OBIETNICAMI SZYDŁO W CZASIE KAMPANII DUDY? Była przecież sprzęgłem kandydata Dudy z prezesem Kaczyńskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ostatnim zachowaniu p.Prezydenta podjąłem decyzję,że nie zagłosuję na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowanie Dudy to oznaki przyszłego tkm-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. Niech ten Pan Artur S. odpowie na proste pytanie. Skąd go stać na tyle banerów i reklam swojej osoby? Czyżby zapomniał że piastuje stanowiska w kilku spółkach rad nadzorczych? Taki prosty kandydat PiS. ŻART!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ten Sobon ... to jakis horror! Zapomnij o moim glosie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ostatnim zachowaniu p.Prezydenta podjąłem decyzję,że nie zagłosuję na PiS.
Żadnych pacholków Moskwy !!!!  żadnych komuchów i konfidentów !!!!! żadnych czerwonych zjebów,spieprzaj dziadu !!!!  damy radę bucu bez ciebie !!! POtrzebny jesteś w PISie jak pieprz do gówna !!! z partyjnym POzdrowieniem pejsie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ostatnim zachowaniu p.Prezydenta podjąłem decyzję,że nie zagłosuję na PiS.
Przecież nawet jej nie ojszczał,o co taki raban w takim razie ? chociaż jej się należało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy radę, doprowadzić do ruiny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DAMY RADE nadzorczą naszym ludziom". Zresztą pilotaż tego programu był w Białej Podlaskiej gdzie rady nadzorcze obsadzono spadochroniarzami PIS z całej Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobię wszytko żeby dotrzeć na wybory i zagłosować na PO. PISlam trzeba zwalczyć, a szczególnie tych głupich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę Sobonia to flaki mi się przekręcają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
YES! YES WE CAN! Pogonić magdalenkową mafię, która zniszczyła Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie wystarczyłoby tylko ze dwa plakaty a nie rozwieszać na każdym płocie, kogo stać na taką rozrzutność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...