Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS nie chce małżeństw homoseksualnych

Utworzony przez Ganimedes, 7 marca 2011 r. o 18:46
I ja też ich nie chcę. Geje bronią się wmawiając ludziom, że bycie homo jest naturalne. W przyrodzie występują zachowania homo. Moja odpowiedź jest taka, że w przyrodzie też występują zachowania pedo i kanibalizm. Nie może być tak, żeby dwóch pedałów albo dwie lezby wychowywały dziecko bo to stanowi złe wzorce zachowań dla dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile jestem w stanie tolerancyjnie podejść do małżeństw homoseksualnych to nigdy nie zaakceptuję możliwości adopcji dziecka przez takie związki.W tym względzie podzielam zdanie przedmówcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem przeciw legalizacji małżeństw homo-nie popieram PiS ale w tym wypadku się dołączam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy Państwo również zauważyli, że ten artykuł nosi znamiona manipulacji politycznej. Jaki jest PIS każdy widzi. W tym artykule zestawiono PIS z niechęcią do homoseksualistów. TAka gra w skojarzenia. Wiemy, że PIS jest be, więc skoro piszą, że nie lubi homoseksualistów i nie chce pozwolić im na małżeńtstwa to oznacza, że my powinniśmy im na te małżeństwa pozwolić. Na adopcję dzieci również. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko PiS nie chce. Ja też absolutnie nie chcę..... I chociaż daleko mi do PiS-u, to tu akurat się z nim zgadzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstytucja Republiki Polskiej nie definiuje małżeństwa, lecz jedynie wyróżnia jeden z istniejących modeli: kobieta+mężczyzna, otaczając go "szczególną opieką", która nie wyklucza możliwości zalegalizowania pozostałych modeli: mężczyzna+mężczyzna oraz kobieta+kobieta. Ponieważ Konstytucja na temat homozwiązków milczy, Parlament ma wolną rękę w uregulowaniu tej kwestii: może wprowadzić: - związki partnerskie (dla par zarówno homo, jak i hetero); związki małżeńskie bez zmian (tylko dla hetero); - związki partnerskie zarezerwowane dla homo jako odpowiednik małżeństwa; związki małżeńskie bez zmian (nadal tylko dla hetero); - wprowadzić instytucję partnerstwa i jednocześnie wyeliminować dyskryminacje przy zawieraniu małżeństwa: zarówno małżeństwo, jak i partnerstwo mogłyby zawrzeć tak pary homo, jak i hetero. W każdej chwili Trybunał Konstytucyjny może orzec, że na przykład: 1. Państwo otacza opieką małżeństwo kobiety i mężczyzny. 2. Nikogo nie wolno dyskryminować ze względu na płeć itepe. 3. A zatem państwo otacza opieką także pozostałe modele małżeństwa. Wszystkie elementy do takiego orzeczenia już są zawarte w Konstytucji! źródło: Arkadiusz Karski Jak wyszedłem za mąż https://docs.google.com/View?id=dgx92rmp_11gjdh7qd7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...