Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS złożyło dwa projekty zakazujące stosowania metody in vitro

Utworzony przez er, 27 czerwca 2012 r. o 08:55
politycy... i wszystko w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego m.in. nie nalezy popierać tej smiesznej, zacofanej i głupiej partii działającej dla dobra własnego i kościoła a nie ludzi. Ile małżeństw cieszy się dzisiaj z macierzyństwa bo dzięki in vitro posiadają upragnionego potomka? Postępu i rozwoju cywilizacji zatrzymać się nie da, nawet politykom się to nie uda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSuarki nie mają żadnego pomysłu na uzdrowienie gospodarki, finansów państwa itp., więc zajmują się demagogicznym wrzeszczeniem, ideologią oraz innymi tematami zastępczymi. Taka partia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby dlaczego mam się stosować do nauk kościoła? Nadal mamy szerzyć ciemnogród tak jak w przypadku antykoncepcji??? Coż mnie obchodzi zdanie pazernej i czarnej mafii? Zarodek nie ma serca ani mózgu, jaki tu problem etyczny??? Komarów tym bardziej nie zabijajmy, pluskiew ani inszego robactwa, są lepiej rozwinięte niż zarodki, czyli zlepki komórek bez funkcji życiowych które kościol tak strasznie upiera się chronić... Natura sama często zarodek niszczy, wiele kobiet nie wie jak wiele razy była w ciąży, bo zarodki są naturalnie wydalane z organizmu i jest to zjawisko powszechne. Kaczyński niech doczyta książki naukowe zanim po raz kolejny z czymś takim się wygłupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jak córka / synowa jakiegoś Pana z PiSu stanęłaby pod ścianą jak setki młodych małżeństw to nie skorzystałaby z tej metody.... Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkaida napisał:
Niby dlaczego mam się stosować do nauk kościoła? Nadal mamy szerzyć ciemnogród tak jak w przypadku antykoncepcji??? Coż mnie obchodzi zdanie pazernej i czarnej mafii? Zarodek nie ma serca ani mózgu, jaki tu problem etyczny??? Komarów tym bardziej nie zabijajmy, pluskiew ani inszego robactwa, są lepiej rozwinięte niż zarodki, czyli zlepki komórek bez funkcji życiowych które kościol tak strasznie upiera się chronić... Natura sama często zarodek niszczy, wiele kobiet nie wie jak wiele razy była w ciąży, bo zarodki są naturalnie wydalane z organizmu i jest to zjawisko powszechne. Kaczyński niech doczyta książki naukowe zanim po raz kolejny z czymś takim się wygłupi.
To jest nic innego jak włażenie w tyłek kościołowi i jego starszym czy fanatycznym wyznawcom dla których pełnią szczęscia jest codzienne słuchanie radia Maryja i głęboka wiara w papę R. i partię Jarosława.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...