Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pisanie prac magisterskich

Utworzony przez jasio77, 20 kwietnia 2020 r. o 13:13
Chciałem zamówić napisanie pracy magisterskiej u kogoś tylko kompletnie nie wiem gdzie uderzać i szukać kogoś kto mógłby taką pracę napisać. Może ktoś jest w stanie mi coś sensownego pod tym kątem podpowiedzieć? Jest jakiś serwis, gdzie można liczyć na to, że taką prace na dobrym poziomie ktoś napisze? Kierunek ekonomia.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z kolegami zamawiamy pracę na zaliczenie za pośrednictwem redaktor-online.pl . Znam też osoby, które korzystały z ich oferty jeśli chodzi o prace magisterską wiec to też może być dobra opcja, myślę że warto do nich zajrzeć jak szukasz kogoś kto będzie w stanie Ci napisać jakieś prace zaliczeniowe na dobrym poziomie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...