Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PKP zbuduje w siedmiu miastach parkingi dla samochodów i rowerów

Utworzony przez a, 28 października 2009 r. o 15:21
Jak zwykle w Lublinie nie. A teren po cukrowni.Należy uruchomić w obrębie Lublina po istniejacych szlakach kolej miejską obejmujac okoliczne miejscowości. Nie ma innej drogi rozwoju miasta. Inaczej staniemy w korkach.Ożyja okoliczne podlubelskie miejscowości,powstana nowe miejsca pracy,miasto rozrosnie się daja c mieszkańcom komfortowe warunki zamieszkania w podlubelskich okolicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKP juz nie istnieje , są spółeczki więc która wybuduje te parkingi ? Na zdjęciu jest pociąg kolei mazowieckich , a o ile wiem nie działają np. we Wrocławiu więc redaktorzyny jak coś piszecie to z sensem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w Polsce - absurd goni absurd 1) Łącznie 4000 samochodów na parkingach przystacyjnych w całej Polsce? To jakaś kpina, jedno Auchan ma parking na 1500. 2)> a czasem nawet jednorazowego. Kolejna bzdura. Jeżdżę rzadko pociągami więc nie mam żadnego biletu okresowego; ale jak już jadę to dlaczego nie mam za darmo zostawić samochodu? W końcu daję kolei zarabiać płacąc za przewóz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że najtaniej byłoby zlikwidować same spółki PKP ogłaszajac ich upadłość i z powodu braku pieniedzy w budżecie zarządców tych spółek puscić WOLNO (w tym znaczeniu w jakim o wolnosci pisała Konopnicka w wierzu Wolny Najmita). Następnie zatrudnic tych co im sie bedzie chciało pracować i zrobić DEBATE PUBLICZNĄ NAD nowym kształtem komunikacji w Polsce po Olimpiadzie. Policzyc wreszcie ile kosztuje kolej i przewozy bo tego do dzis nie wie nikt. Wiedziano by gdyby była dobra prywatyzacja a nie podzial duzego mienia na małe kawałki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...