Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plebiscyt Dziewczyna na okładkę: Zaczynamy głosowanie

Utworzony przez wkurzona, 19 czerwca 2012 r. o 00:19 Powrót do artykułu
Oj dziewczyny dziewczyny... ale macie problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej dziewczyny nie osądzajcie się nawzajem bo to nieprzyjemne takie bzdety wymyślać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNO M. NIE WYMYŚLAJ ZBYTECZNYCH KOMENTARZY BO TO OCZERNIA SAMA CIEBIE A TAK W OGÓLE TO WAS WSZYSTKIE NACIĄGAJĄ NA GROSZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie sie od mojej siostry idioci!!! Jesli bedzie trzeba wydam na smsy każda sume, zeby tylko siostra wygrała!!!!!!!!!! Małoloaty z problemami emocjonalnymi nie powinny brac udziału w takich konkursach.. To miala byc zabawa , a nie wzajemnie obrażanie!!!!!!! Piszcie co chcecie zakompleksione gówniary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie sie od mojej siostry idioci!!! Jesli bedzie trzeba wydam na smsy każda sume, zeby tylko siostra wygrała!!!!!!!!!! Małoloaty z problemami emocjonalnymi nie powinny brac udziału w takich konkursach.. To miala byc zabawa , a nie wzajemnie obrażanie!!!!!!! Piszcie co chcecie zakompleksione gówniary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIOSTRZYCZKO ANNY M. WRESZCIE SIĘ PRZYZNAŁAŚ ZE KUPIŁAŚ SIOSTRZE PIERWSZE MIEJSCE W PORZADKU BO JEST TO MOŻLIWE I ZGODNE Z REGULAMINEM ALE NIE OCZERNIAJ INNYCH ŻE ROBIĄ TO SAMO CO TY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edytko wez sie do roboty i niech Cie zazdrosc nie zżera ) Robie to na co mam ochote ..mamy ogrom znajomych i przyaciól ktorzy pisza smsy ... Nie wiem dlaczego dla wszytskich to jest takie ogromny problem ,ze ktos ma duzo glosów , ze startuje w konkursie, Kazdy miał prawo wysłac zdjecie i kazdy ma prawo wysyłać tyle smsów ile mu sie podoba..dlatgo nie rozumiem ciągłych negatywnych komentarzy na temat mojej siostry. To ja wysłałam jej zdjecia i ja bede głosowała z kim chce i jak chce!!!!!!!!! Czy to jasne????? Najlepiej niech kazdy sie zajmnie soba i glosuje na ta która mu sie pdooba )) Pozdrawiam cudowne dziewczyny )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydziłabys się najpierw historia z kolezankami teraz szczera prawda cyrk na kolkach komantarze sa widze zapewne 1 osoby i komentarze pseudo kolezanek tez. smiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie piszcie głupie!!!!!!!!!!!!!! Zadna z was nie ma odwagi sie przyznac kim jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciniada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ten plebiscyt dziewczyna na okladke to jeden wielki chłam .. sama chcialam sie zgłosic wysłałam więc zapytanie do działu który sie tym zajmował (na adres e-mail) jakie maja wymagania odnoscie zdjecia,, i co cisza, e-mail został odczytany bo mam potwierdzenie i nic.. poczekałam dzien, dwa , tydzien, a w miedzyczasie wykonałam mnóstwo telefonów pod którymi nikt nie odpowiadał. Po co redakcja podaje dane kontaktowe skotro pod ŻADNYM nie można uzyskać JAKIEJKOLWIEK informacji odnośnie konkursu. Jest mi przykro, że nie traktujecie poważnie osób, które chcą się w takich konkursach udzielać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam i dostałam odpowiedz )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laski, to jest cyrk a nie plebiscyt, każda na siebie wysyła i tak glosowanie wygląda, śmiechu warte i nic więcej heheheeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tego kto wymyślił ten "konkurs"! Pewnie każda wysłała już na siebie więcej smsów niż ta sesja jest wogóle warta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale was boli. niech wysyłają. ja nie wysyłam i mam z głowy. co was to obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnych dziewczyn to nie było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ENVY GIRLS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulinka grzybowska (dziewczyna.39) jest najpiękniejsza! moja bogini piękności! moja nimfa! jest przecudowną pięknością! szaleje za nią! E)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za kaszalot na 1 miejscu???? Albo ma telefon na abonament albo duzo znajomych:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikodem napisał:
Co to za kaszalot na 1 miejscu???? Albo ma telefon na abonament albo duzo znajomych:D
hahaha litości...! dziewczyna z numerem 8 , 2, 29, 30, 34, 35 są bardzo ładne a pozostałe dzielą się na przeciętne i takie, które nie powinny brać udziału w tym konkursie. ŚLEPCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...