Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dlaczegoż to nie można było odpuścić PP? To rozgrywki o najniższym znaczeniu - wiadomo, że liga jest najważniejsza, za ligą są europejskie puchary, a zdecydowanie najniższą rangę i prestiż ma PP. Tym bardziej, że szansy na finał PP nie ma w praktyce żadnej, bo zależnie od wariantu spotkamy się z Polkowicami w ćwierćfinale albo w półfinale. Po wczorajszym wyniku Polkowic w meczu w Orenburgu (miedziowe pokonały wysoko, bo 87-68 dość silny zespół rosyjski) należy się spodziewać niestety wyraźnej porażki z podopiecznymi trenera Kowalewskiego. Jak dla mnie zgoda na dwa mecze pucharowe we Francji to tak naprawdę wywieszenie białej flagi jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego spotkania z Villeneuve. I żadne zapewnienia o 120% zaangażowania i walki zespołu raczej tego nie zmienią - Francuzki nie wypuszczą jak można przypuszczać takiej szansy, mogąc rozegrać oba mecze we własnej hali. Ta drużyna to nie jest poziom Tarbes, tylko co najmniej półka wyżej jeśli nie dwie. I jeszcze jedna sprawa, o której jest akurat cicho - czy francuski klub zrekompensował naszemu przynajmniej w części koszty związane z dłuższym pobytem we Francji czy też zgodziliśmy się na to za friko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym samym co kolega Barry pisałem zaraz po ogłoszeniu tej ,,nowiny'', nie mal mnie zlinczowano. Fakty są takie, że po co 2 mecze w Lille? przecież można było optować o jednym meczu decydującym o wszystkim, a jak życie pokazuje w przypadku innych drużyn można było zagrać we wtorek u nas a rewanż 2 dni później we Francji (wiem wiem zaraz mnie zarzucicie, że klub zrobił wszystko, ale rywal i zwłaszcza obie federacje były na NIE - gó...o prawda, dla FIBA Europe liczy się zwłaszcza ich interes, a nie federacji czy klubów. No chyba, że spotkałyby nas jakieś konkretne reperkusje z PZKOSZ w przypadku ,,olania'' PP? to wtedy przepraszam). Nie mniej uważam, że przy takim zaangażowaniu jak z Gaskijkami i meczach z Gorzowem rywal jest w zasięgu. Tym bardziej będzie przykro,ze może zabraknąć naprawdę niewiele by je wyeliminować...aczkolwiek POWODZENIA bo jak kolega Barry zauważył - naszym kosze u rywalek jakoś lepiej leżą, więc kto wie,... ale 2 mecze? serio?). Polkowice jak zagrały - proponuję obejrzeć powtórkę na stronie EuroCup, przy takiej grze są poza zasięgiem innych polskich ekip, ale teraz niestety zagrają z Walencją)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 zawodniczki Polonii maja Covida - oficjalnie z ich facebooka. Bez jaj, pytanie co gdyby ten mecz się nie odbył w niedzielę, czy można by inaczej prowadzić ,,negocjacje'' z Francuzkami? co z kosztami? rozumiem, że to tylko nasza strata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MECZ ODWOLANY !!! polonia nie ma kim grac 3 kontuzjw i 4 zakazanie koronowirusem w druzynie z warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...