Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpisałam lojalkę, działałam dalej

Utworzony przez polonus z USA, 27 września 2007 r. o 04:52
Ma pani racje, podpisanie swistka papieru ze nie bedzie sie dzialalo na szkode PRL-u, tez takie byly, nie swiadczy o wspolpracy. Najglosniej krzycza Ci co nie musieli podpisywac, Ci co nic nie robili. Teraz to oni bohaterami. Ja osobiscie znam takich co nie chcieli wpuscic mnie do domu z bibula czy podziemna prasa, dowiedzialem sie ze zostali odznaczeni medalami i krzyzami za dzialalnosc w podziemnej Solidarnosci. Rece opadaja.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Stryjnie mówią co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przykre, że tacy ludzie nie mają sobie nic do zarzucenia, przyznają się dopiero jak są niezbite dowody i mówią , że to nic takiego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakąż to opozycyjną działalność uprawiała Pani Liszcz - działaczka Zjednoczonego Stronnictwa Ludowego i jej mąż pracownik partyjnego aparatu ZSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak pani sędzina głosowała w kwestii ustawy lustracyjnej. Za czy przeciw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maz tez tylko podpisal...i otrzymal pseldonim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie obawiala sie pani,ze slaby psychicznie maz moze poinformowac SB o tej dzialalnosci konspiracyjnej?Powiedzmy,mogla pani podzielic los Pawla Jasinnicy.Podziwiam pani odwage i bohaterskie zaslugi.Czy nie powinnismy zalozyc komitet budowy pomnika Teresy Liszczowej?Kto za?Kto przeciw?Kto wstrzymal sie od glosu?Nie widze!Nie slysze!Ps.Czy pani dalej meczy sie z podupadlym syndykiem masy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie dajcie się naciągać tym oszustom na zwykły spam! Nie polecam takich stron, ani chamskiego żerowania na innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...