Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb Lecha i Marii Kaczyńskich zostanie przesunięty?

Utworzony przez crx, 16 kwietnia 2010 r. o 10:55
To nieprawdopodobne jakie znaki mamy od Opatrzności!Wielu dostojników Kościoła powie ,że to przypadek ,ale przecież szkoli ich się do manipulacji umysłami ludzkimi.Jednak coraz więcej młodych ludzi to światli obywatele-dzięki m.in.tzw.socjalizmowi.Ale na tę oczywistą prawdę Nasz kraj potrzebuje jeszcze ok. 50 lat -więc możecie na mnie pluć do woli-ja się nie obrażę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chciałeś przez to powiedzieć? Znaki Opatrzności, manipulacje kościoła - może nieco więcej szczegółów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skwituję to w ten sposób.Pan BÓG wszystkim daje mózg ,ale tylko wybrańcom rozum.Jeśli go mamy,to z niego korzystajmy ,bo w przeciwnym razie OPATRZNOŚĆ nam go zabierze i da komuś,kto będzie umiał z niego korzystać-nieprawdaż?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Ja skwituję to w ten sposób.Pan BÓG wszystkim daje mózg ,ale tylko wybrańcom rozum.Jeśli go mamy,to z niego korzystajmy ,bo w przeciwnym razie OPATRZNOŚĆ nam go zabierze i da komuś,kto będzie umiał z niego korzystać-nieprawdaż?!
Sugerujesz, że należy wierzyć w proroctwa, znaki, sny itp., bo wszystko może być dane przez Opatrzność? Obawiam się, że kościół by tego nie pochwalił. Bo gdzie w tym wszystkim miejsce na wiarę? Jeżeli Bóg wyznaczył Ci taki a nie inny los, to Boga nie oszukasz. Zaufaj Jemu, a nie doszukuj się fatalistycznych treści w islandzkim wulkanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemsta Kraka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...