Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta na Wawelu: Wydłuża się lista gości ze świata

Utworzony przez ~gościu~, 14 kwietnia 2010 r. o 21:05
ehhhh a jak wtedy nas jakiś kraj zaatakuje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gościu~ napisał:
ehhhh a jak wtedy nas jakiś kraj zaatakuje ???
To ja mu współczuję nie a takiego miejsca na ziemi bu zdołał się ukryć ,zresztą sami ludzie gdyby zauważyli kogokolwiek podejrzanego to wytknął go palcem więc bez obaw !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie, sama sytuacja zjawienia się w jednym miejscu tylu głów państw może być idealnym kąskiem dla terrorystów i jest objawem totalnej bezmyślności. Nie znamy wszystkich taktyk terrorystów, którzy, jak wiadomo, nie znają granic moralnych, a humanitaryzm jest im raczej obcy. Nie chcę krakać, ale może zdarzyć się coś złego i wtedy to my będziemy świecić oczami przed całym światem, bo do nas należy ochrona tych ludzi. Potem oczywiście będziemy mieć pretensje do wszystkich wokoło, ze nie pomogli, bo my Polacy-biedne żuczki jesteśmy tak strasznie ciemiężeni przez los, mamy ciągłego pecha i wszyscy muszą się przejmować nami, choć my nikim innym się nie przejmujemy. Absurdalność tego zjawiska nazywa się egoizmem. W Chinach zginęło 400 osób i ponad 10000 jest rannych a wiadomość ta pojawiła się u nas wpierw na przewijanym pasku w wiadomościach, a obecnie nikt prócz Chińczyków się tym nie przejmuje (prawdopodobnie nawet oni nie) to jest właśnie szacunek do innych. Wszyscy MUSZĄ być katolikami, wszyscy MUSZĄ nam współczuć i wszyscy MUSZĄ nas rozumieć. Ś.P. Prezydent Kaczyński był inteligentnym, skromnym człowiekiem i z pewnością nie chciałby być pochowanym z królami, i myślę, że wystarczyłaby mu Aleja Zasłużonych na Powiązkach i listy z kondolencjami od głów innych państw do rodziny i rządu, a pogrzeb co najwyżej w rodzinno-przyjacielsko-dziennikarskim gronie. Z wiadomych powodów raczej nie ma na to wpływu i kaprys otaczających go ludzi zmusza nas do podejmowania tak wielkiego, zbędnego, ryzyka. Zdarzyła się ogromna tragedia i bardzo współczuję rodzinom ofiar katastrofy w Smoleńsku, ale nie zaczynajmy z tym znowu przesadzać, bo do przesady to mamy niesamowity talent narodowy... Napisałbym jeszcze baaaardzo dużo, ale mi się nie chce. Z resztą prawdopodobnie nawet tego nikt nie umieści na forum, a nawet jeśli, to spodziewam się okrojonej wersji. Wystarczy obejrzeć kilka wojennych filmów, poczytać historii, (ale nie po to by rozpamiętywać do przesady przeszłość i mieć do wszystkich żal, tylko by przypomnieć sobie podstawowe wartości) i zrozumieć można od razu co było kiedyś patriotyzmem Polaka, a co jest nim dzisiaj... Kocham bardzo swój kraj, ale coraz częściej muszę przypominać sobie za co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podoba mi sie prezydent Rosji,najprzystojniejszy jest;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska sasha napisał:
podoba mi sie prezydent Rosji,najprzystojniejszy jest;)
DUPY MU DAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...