Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pojechała na pielgrzymkę i zaginęła. Co się stało z panią Kazimierą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2019 r. o 08:15 Powrót do artykułu
,,Jednak nikt z rodziny nie był na Litwie, by osobiście sprawdzić, czy wśród nierozpoznanych osób zmarłych nie ma ich matki. Córki w końcu pojechały na Litwę." Córki mają dużo pretensji do wszystkich a same co? Ciekawe, ile czasu minęło od zaginięcia do ich wyjazdu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego tak późno szukają?...pewnie spadek by się przydał a tu klops???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli na 100 % żyła i była zdrowa kilka godzin co najmniej od utraty kontaktu z wycieczką. Co prawda Wilno to Litwa ale jednak jakby poszła na policję to na pewno by coś zrobili - choćby szukali wycieczki, by się kołopotu w postaci babci pozbyc. Problem języka - owszem jakiś tam jest, ale na 100% by wiedzieli, że Polka, kogoś jako tako znajacego polskiw Wilnie by policja znalazła. A zapytać "gdzie policja" - to w Wilnie na pewno ktos zrozumie. Szczególnie gdy pyta babcia. Czyli coś się jej w głowie pomieszało. Wiek 85 lat... jeslijechać poza miasto to obowiązkowo z kimś znajomym, od którego się nie odchodzi na więcej niż 5 m bez poinformowania gdzie się jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak? Szukamy czy zwiedzamy? Najważniejsze pytanie do wycieczkowiczów. I zwyciężyła katolicka chęć zwiedzania :) A babcię niech szuka rodzina. W końcu to ich matka a nie księdza. I co najważniejsze zginęła na własne życzenia a nie z powodu modłów o to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tej starszej Pani, jakby moja mama by zaginęła musiałbym szukać i prosić o pomoc policję dlatego ja staram się mamie tłumaczyć gdyby gdzieś jechała żeby z kimś znajomym jechała żeby na wszystko uważać, jakie są niebezpieczeństwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...