Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pół roku walczył o 50 zł, bo bank niesłusznie naliczył mu odsetki

Utworzony przez bankowiec, 11 listopada 2010 r. o 20:53
LUKAS Bank? - ...hmmm, tak nie powinno byc w zadnym banku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jakość Lukas Banku bardzo się pogorszyła. Sam tego doświadczyłem. Mi z kolei zablokowali niesłusznie kartę kredytową. Też pisałem do samego Zarządu. Co prawda otrzymałem przeprosiny ale oczywiście, z tłumaczeniem, że to jednak nie była tylko ich wina. Ja też mam zamiar zrezygnować z usług tego Banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. dostalem karte kredytowa przy zakupie na raty lodowki 2.przed wyjazdem na zarobek za wielka wode zapytalem w banku czy nie ma jakis oplat w celu utrzymania tej karty 3.powiedzieli mi ze dopoki jej nie uzyje to zadnych oplat nie ma 4 po powrocie z tulaczki otworzylem koperte z monitem ze wisze im 150 zl z odsetkami bo nie wplacilem zadnych pieniazkow na ta karte , podobno trzeba bylo miec jakies srodki na niej " utrzymanie karty " (a jednak ) 5 TAKI JEST LUKAS MOJ WUJEK MIAL PODOBNA SYTUACJE W TYM SAMYM CZASIE NAWET PINU NIE MIALEM BO GDZIES WYRZUCILEM I NIE ZAPISALEM KARTA BYLA ANI RAZU NIE AKTYWOWANA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Dopisuje się pod poprzednikami Bank Lukas wg mnie to jeden z najgorszych banków. Moja sprawa polegała również na sytuacji że pytając w banku czy zalegam po użyciu karty kredytowej z wpłatami powiedzieli że jest wszystko spłacone a po 2 miesiącach dostałem pismo z odsetkami i straszyli mnie komornikiem. Więc nigdy więcej lukas bank !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Lucas jest najbardziej pazernym bankiem jakie znam /prócz Kredyt Banku/. Ten drugi zrobił przelew "stały" przed "natychmiastowym" odrzucając ten natychmiastowy gdyż nie było więcej środków na koncie w danym momencie.Środki były za 2 godziny lecz przelew został już wcześniej odrzucony.Dlaczego nie czekał do końca sesji tego dnia-nie wiadomo. Skutkiem tego Lucas z niewpłaconych mu 40 zł naliczył karę i odsetki ok 50 zł i nie było tłumaczenia. Tak więc podziękowałem tym dwum bankom i juz nigdy w życiu ich nie wybiorę do czegokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też miałem niezbyt miłe doświadczenie, po wypowiedzeniu przeze mnie ubezpieczenia kredytu przez półtora miesiąca czekałem na potwierdzenie tego faktu przez Lukas Bank, a nawet po otrzymaniu tego potwierdzenia jeszcze jedną ratę zapłaciłem z ubezp., mimo mojej reklamacji pieniędzy nie oddano mi, dałem sobie spokój bo chodziło o małą kwotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni forumowicze! Ja też w ubiegłym roku spłaciłam kredyt w Lukas, ale po miesiącu zadzwoniłam na infolinię i poprosiłam przemiłą Panią o jakieś zaświadczenie, że wszystko spłacone. Sprawdziła Pani, i powiedziała mi, że takie zaświadczenie otrzymam, ale za 20 zł. Zgodziłam się, po dwóch tygodniach otrzymałam zaświadczenie, przelałam na bank 20 zł. i do dzisiaj jest wszysttko OK. W innych bankach tez tak robię...No z kartami nie wiem tak do końca jak to jest, ale też z nich korzystam.Jeśli Panstwo otrzymujecie umowę, szczegółowo ją czytajcie, bo póżniej pojawiają się problemy. Znam osobę, która w pewnym banku wszystko spłaciła, a za pół roku przyszło o wiele więcej płacić. Bank twierdził, że 2-3 dni po terminie były niektóre raty płacone i stąd tyle odsetek karnych. No cóż, sami się musimy pilnować, korzystając z banków, a banki wiadoma rzecz, że muszą na kliencie zarobić.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE DZIADOWSKI BANK A TO DZIĘKI PRAWU TAK MARNEMU JAK NASZE PAŃSTWO NA TYLE SOBIE POZWALAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to jest pół roku? Ja od lutego ub. roku nie mogę odzyskać swoich pieniędzy z wkładu do SKOK Stefczyka! Na początku tego roku przysłano mi pisma, w którym wyszczególniono, że mam 10zł wkładu i 50zł udziału. Dzisiaj zaproponowano mi odebranie 10zł, bo 50zł gdzieś u nich "wyparowało". SKOK Stefczyka! Proszę uważać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem kredyt hipoteczny w Multi Banku. Otwarłem konto (ponoć bezpłatne), a po jakimś roku wziąłem kredyt w innym banku na lepszych warunkach. Multi Bank spłaciłem, ale zapomniałem o zamknięciu konta. Przypomniałem sobie po ok. 3 latach i okazało się, że mam do zapłacenia coś 400 pln!! Ani razu nie dostałem pisma, że naliczane są jakiekolwiek opłaty, a konto miało być darmowe. Odradzam ten bank
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Ja miałem kredyt hipoteczny w Multi Banku. Otwarłem konto (ponoć bezpłatne), a po jakimś roku wziąłem kredyt w innym banku na lepszych warunkach. Multi Bank spłaciłem, ale zapomniałem o zamknięciu konta. Przypomniałem sobie po ok. 3 latach i okazało się, że mam do zapłacenia coś 400 pln!! Ani razu nie dostałem pisma, że naliczane są jakiekolwiek opłaty, a konto miało być darmowe. Odradzam ten bank
W interesie banku jest nieinformowanie klienta szybko poniewaz leca karne odsetki, dodatkowe oplaty za cos tam.Jak sie uzbiera pewna kwota to dopiero przystepuja do golenia GOJA.Prawo bankowe jest tak skonstruowane aby zwykly szary czlowiek sie w nim nie połapał. Ja mialem podobną sytuację z PKO BP, zapomnialem po 10 latach nieuzywania zamknąc konto (pracowałem w Indiach). W ciągu tych 10 lat ani jedno pismo do mnie nie przyszło. Jako ciekawostkę podam, iż podczas wizyty osobistej w "okienku" stwierdzono że nigdy u nich konta nie miałem )).Mam na to dokument więc w razie czego mam zabezpieczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...