Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy będą zarabiać cztery razy więcej

Utworzony przez ssssssssss, 5 stycznia 2011 r. o 08:01
dzięki! za z...banie humoru z samego rana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kwietnia jeszcze daleko . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co było sie śmiać z szamanów? Mamy swoich i wierzymy im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile więcej od nas wówczas będą zarabiać Niemcy i inni...? Ja nie wiem co będzie za 2 lata a oni tu takie bajki za lat czterdzieści... oj głupi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiaaaaa, wystarczy przyjąć średnio 4% inflacji rocznie przez te 40 lat - wychodzi że wszystko podrożeje ponad 4-krotnie; czyli będzie bez zmian; bardzo prawdopodobna prognoza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie, to wtedy na zachodzie będą zarabiać i tak 4x więcej w stosunku do nas... Cudu nie będzie. Pozatym chciałbym w tym momencie zarabiać te 19,5tys. miesięcznie - może być nawet brutto. Te średnie zarobki to występują niestety tylko w zestawieniach i mają się nijak do rzeczywistości. Dajmy na to zarabiam 2tys., a gość z ulicy obok 37tys. - średnio wychodzi na głowę 19,5tys... Co mi po tym? Czy automatycznie mój poziom życia poprawia się dzięki temu, że ktoś zarabia ponad 18 razy tyle co ja? Bez sensu, jak już to z tych suchych danych statystycznych najbardziej miarodjną jest najniższa krajowa... a ta u nas jest śmiesznie niska. W zasadzie biorąc pod uwagę realne koszty życia (oczywiście na minimalnym poziomie, bez żadnych szaleństw), to ta minimalna jest tragikomiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha zarobki wzrosna 4-krotnie?? i co z tego jak ceny wzrosna 8-krotnie, zadnego pozytku z tego ze bedziemy wiecej zarabiac jak i tak bedzie wszystko wiecej kosztowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście jak PO, PIS, PSL i SLD będą sprawowały władzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prognozy na daleka przyszlosc, a ja jestem zadowolony z tego co juz teraz mam i nie ubolewam nad losem niezaradnych i wciaz szukajacych winy za wlasne niepowodzenia rodakow. znajac zycie i nasza narodowa przyware, to niegdy nie bedziemy zadowoleni.....bo inni maja wiecej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wątpię, jak w to,że towary i usługi będa wtedy osiem razy droższe niż obecnie a wizjonerzy kiedyś w końcu zostana wypuszczeni ze szpitali psychiatrycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżon napisał:
Znając życie, to wtedy na zachodzie będą zarabiać i tak 4x więcej w stosunku do nas... Cudu nie będzie. Pozatym chciałbym w tym momencie zarabiać te 19,5tys. miesięcznie - może być nawet brutto. Te średnie zarobki to występują niestety tylko w zestawieniach i mają się nijak do rzeczywistości. Dajmy na to zarabiam 2tys., a gość z ulicy obok 37tys. - średnio wychodzi na głowę 19,5tys... Co mi po tym? Czy automatycznie mój poziom życia poprawia się dzięki temu, że ktoś zarabia ponad 18 razy tyle co ja? Bez sensu, jak już to z tych suchych danych statystycznych najbardziej miarodjną jest najniższa krajowa... a ta u nas jest śmiesznie niska. W zasadzie biorąc pod uwagę realne koszty życia (oczywiście na minimalnym poziomie, bez żadnych szaleństw), to ta minimalna jest tragikomiczna.
o własnie, taki pajac Jankowski prowadzący idioshow "jaka to melodia" za swoje pajacowanie dostaje 240 tys. zł miesięcznie. Przy 1 tysiącu stu kasjerek w marketach wychodzi taka średnia,że idzie żyć, ale tylko ww.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żyj i władaj nam wiecznie Donku Nasz Cudotwórco-Słońce Peru-nawet do 2050 i dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
o własnie, taki pajac Jankowski prowadzący idioshow "jaka to melodia" za swoje pajacowanie dostaje 240 tys. zł miesięcznie. Przy 1 tysiącu stu kasjerek w marketach wychodzi taka średnia,że idzie żyć, ale tylko ww.
...a kto zabrania kasjerkom prowadzenia "idiotshow" i zarabiac owe setki tys. pln? pamietaj rowniez, ze pensje owych kasjerek sa uzaleznione od cen, ktore my konsumenci jestesmy gotowi zaplacic za sprzedawane przez nie produkty! innymi slowy: dwa + dwa zawsze musi rownac sie cztery..... nie mam w zwyczaju liczyc dochodow osobom absolutnie mi obcym i moze dlatego jestem niezmiernie zadowolony z tego, co sam juz posiadam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed chwilą płakali, że nie będzie miał kto na emerytów pracować, ale nagle za 40 lat będą i dzieci i piekne emerytury i zarobki jak u niemców 40 lat temu, czyli dzisiaj, no ale niemieckie świnie się też rozwiną.... już lepiej niech ta wojna będzie, zawsze wszysto się od początku zacznie, to i intrenetu nie będzie i człowiek spokojniejszy będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amadeusz gerwazy małysz napisał:
przed chwilą płakali, że nie będzie miał kto na emerytów pracować, ale nagle za 40 lat będą i dzieci i piekne emerytury i zarobki jak u niemców 40 lat temu, czyli dzisiaj, no ale niemieckie świnie się też rozwiną.... już lepiej niech ta wojna będzie, zawsze wszysto się od początku zacznie, to i intrenetu nie będzie i człowiek spokojniejszy będzie
zastanawiam sie, co pozwala Tobie na okreslenie zdolnego i pracowitego narodu mianem -swin-? czyzbys jezdzil na tzw. saksy i niemieckim emerytom podcieral tylki? zadna praca (uczciwa) nie hanbi, natomiast sam sobie wystawiasz swiadectwo osoby o niskim stopniu samooceny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety w 2050 to cześci z nas już nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
niestety w 2050 to cześci z nas już nie bedzie.
Narkomanów,pijaków,palaczy,bezdomnych,niezaradnych i starych nie leczyć sami wpadną w grób.Zostanie połowa Polaków i to będzie płacowy cud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU TRZEBA PLATWORMIE PODZIEKOWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Narkomanów,pijaków,palaczy,bezdomnych,niezaradnych i starych nie leczyć sami wpadną w grób.Zostanie połowa Polaków i to będzie płacowy cud.
takie głupie kometarze moze pisac tylko jakis rasista a nie prawdziwy Polak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...