Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polak i Chińczyk podejrzani o szpiegostwo. Zatrzymanie ABW

Utworzony przez KrysiaZGazowni, 11 stycznia 2019 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Namawialo mnie na Orange a ja poszedlem pare pomieszczen dalej do konkurencji. Jak bym nabyl modem H i karte w Orange by mnie mieli na talerzu ci szpiedzy. A tak ich maja. W sumie zablkokowalo mi chwilowo dostep do miejsca pracy ktore sobie utworzylem(tak poza tematem).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piong czangu przywódca tego kraju mały jegomosc swego wója za szpiegostwo nakazał rozstrzelac żeby nikt nie szukał jego DNA zrobił to celując z dział przeciw lotniczych do zdrajcy narodu takie tam humanitarne traktowanie z poszanowaniem szpiegowskiej godności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciema i ewidentny wplyw USA, ktorego kolonia jest "Polska". Chiny chcialy szerszej wspolpracy w inwestowaniu w Polsce a USA to bardzo nie odpowiada bo oprocz fabryk zbrojeniowych i perfidnych monopolistow typu Microsoft wlasciwie nie posiada juz zadnego przemyslu a zadluzenie u Chinczykow przyprawia o zawrot glowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Chińczyk dwa bratanki. I do boju  i do szklanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli nasi wykonują zlecenie z hameryki. Chyba nici będą z tego nowego jedwabnego szlaku. Chińczycy są pamiętliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,  tak już się tobą interesują ci szpiedzy buahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykanie szpiegowali Niemców i też wyszło na jaw i co? Putin to chyba każdego szpieguje. Amerykanie, Chińczycy, Izrael, Anglicy,........... Wszyscy szpiegowali lub szpieguja i co? I g. Ważne nie dać się złapać. A szpieguja w wielu dziedzinach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z chinczyka mozna by zrobić użytek zamiast egzekucji ,na rynek go ,temu rogówka tamtemu nerke innemu żólte serce,kitajce tak robią ze swoimi wiezniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...