Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratulacje za wygrana i naprawde dobra grę. Dla mnie to zadna sensacja i niespodzianka ze wygralismy. Mamy o wiele wiele lepszy sklad niz na poczatku sezonu Stanacev kapitalny mecz. I trzeba bylo wczesniej sciagnac do druzyny Zec ktora zaczyna byc juz moja idolka bo gra naprawde dobrze w obronie I ma dobre rzuty za 3 punkty a nie zatrudniac jakas slabiutka szwedke. I przypomne ze nie graly zietara I taylor a jak wiadomo one tez duzo wnosza dobrego do gry wiec mozna teraz zartem powiedziec ze mamy nadmiar bogactwa w druzynie I szeroka kadre jak nigdy. ziemborska I yurkevichus tez beda wzmocnieniami . Ogolnie to smieszy mnie tez wypowiedz trenera z polokowic ktory powiedzial ze przegraly bo byly zmeczone bo graja co trzy dni w eurolidze i naszej lidze.... Tak dla przypomnienia nasze koszykarki graja w euro cup women i lidze a nie wygladaly az tak na zmeczone. W srode mecz ligowy w bydgoszczy a wiec z cyklu pojechac i wygrac. Potem chwila przerwy na swieta i odpoczynek a od stycznia seria meczow wyjazdowych w lidze no i plus dwu mecz w euro cup women z druzyna ze szwajcari gdzie sobie nie wyobrazam innej opcji jak pewny awans do kolejnej rundy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziewczyny, najlepszy mecz w sezonie, co za emocje. Tym większe brawa, że graliśmy w 7. Wszystkie wzmocnienia na plus, największe K. Zec. Jak wróci Ziętara i Taylor to w rotacji będzie nas 9 do grania. Nie wiem czy nie za mało. Nie wiecie może jaką kontuzję ma Wińkowska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepsza na boisku była dziś Katerina Zec. Pokazała się z dobrej strony zarówno w ataku (świetny % celnych rzutów) jak i w obronie przeciwko Wheeler. Teraz na spokojnie pokonać w środę Bydgoszcz i czekamy na mecz z Gorzowem. Wypadałoby się zrewanżować gospodyniom za minimalną porażkę z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...