Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech Pani wybierze sie do lekarza psychiatry, to może byc przewlekła nerwica
    Tak, to może być coś organicznego, ale to może być hipochondria. Silna nerwica może udawać wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do szanownych przedmówców. Czy ktokolwiek z was jest gotów wziąć odpowiedzialność (cywilną i karną) za swoje dobre rady i ewentualne ich skutki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze przebadac sie pod kayem celiaki ..mnie ts choroba wyniszczyla totalnie..cierpialam przez wiele lat..wreszcie w anglii zdiagnozoeano mi celiski a bylsm juz totalnie wyniszczona..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszku z Ostaszkowa, przecież to do tej pani należy decyzja. Żaden z forumowiczów nie ma obowiązku podejmować się odpowiedzialności ani cywilnej, ani karnej, bo to jest forum a nie lecznica. Lepiej zadaj to pytanie lekarzom, którzy tak trafnie panią od kilku miesięcy diagnozują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Theta Healer w Australii , prosze poszukac Theta Healer w Polsce, ktory pani powie dokladnie co to jest a takze wyleczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie oznaki wskazuja na chorobe Crohna, warto sprawdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna pomoc lekarska w Polsce. Powinni te pania bada c specjalisci i odsylac do innych specjalistow, kazdy lekarz powinien miec jakies hipotezy. Jeden wymyslil miesaka co wydaje sie Malo prawdopodobne. I lecz sie czlowieku Sam. W Polsce brakuje dobrej organizacji medycyny rodzimnej, to lekarz rodzinny powinien odpowiadac za nowe hipotezy diagnoz i skierowania do specjalistow, zeby zalezy przyczyne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam profesora Piotra Rutkowskiego z Centrum Onkologii w Warszawie przy ul Roentgena najlepszy w Polsce specjalista od mięsaka tkanek miękkich, przyjmuje również prywatnie w Warszawie, mojej teściowej uratował nogę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy bolerioza zostala wykluczona? Mialam podobne objawy i nie poddalam sie. Bolaly jelita, stwierdzone przewlekle zapalenie i na tym lekarze skonczyli. Tez wypadaly wlosy, bo nie jadlam i nie wchlanialo sie dobrze to co zdolalam zjesc. Jeden lekarz rzucil "bolerioze" warto wykluczyc. I bingo. Teraz jest lepiej. Oczywiscie przy tym wyszly pasozyty (glista itd) i inne koinfekcje. Niech pani walczy o siebie. W zwyklym malym laboratorium za oplata to wszystko mi wyszlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to być jedna z chorób autoimmunologicznych. Czy miała Pani badania pod tym kątem? Ja zostałam częściowo zdiagnozowana dopiero  po ośmiu latach od wystąpienia pierwszych objawów. I też zaczęto mnie już odsyłać do psychiatry. Tymczasem badania zlecone przez hematologa, bo tam mnie skierował wreszcie lekarz rodzinny, wykazały niezbicie w czym rzecz. Następnie diagnostyka bardziej szczegółowa w tym kierunku i już... po kolejnych kilku latach... wiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyleczyć dietą - tłusto i bez węgli, a będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam lekarza oleg zawina ul.nowy świat lublin pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Boreliozie można dowiedzieć się sporo na stronie Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę. Tam szukać lekarza. poza tym można skontaktować się z dr Mariuszem Gizyckim z Krakowa. Ma pojęcie jak leczyć, boreliozę też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mogą być fizyczne objawy depresji - http://www.punktzdrowia.pl/psychika-i-umysl/fizyczne-objawy-depresji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to może być coś organicznego, ale to może być hipochondria. Silna nerwica może udawać wszystko.
Tak to mogą być objawy depresji  http://www.punktzdrowia.pl/psychika-i-umysl/fizyczne-objawy-depresji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze powinna Pani wykonac badanie kalu na obecnosc pasozytow w jelitach.Pasozyty sa okropne i powoduja spustoszenia w organizmie,spadek wagi,wypadanie wlosow,zmiany skorne,bezsennosc,nerwowosc,ataki paniki itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pić duże dawki srebra koloidalnego, oraz witaminy C. odstawić gluten, nabiał i jeść jak najmniej przetworzone produkty bez konserwantów. ograniczyć mięso do minimum a najlepiej z niego zrezygnować. spozywac tez ziemię okrzemkową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam uwadze: Choroby autoimmunologiczne - http://www.stachurska.eu/?p=14527 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wysłać rady bezpośrednio do tej pani - w artykule podane są namiary do niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro rezonans nawet nic nie wykrył i żaden lekarz nic nie stwierdził to wydaje mi się że to już tylko psychiatra pomoże.Pani Kamilo czas najwyższy wziąść się w garść i zacząć żyć a nie robić cyrki na skalę światową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...