Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ponad pięć milionów zł, czyli astronomiczny rachunek za prąd

Utworzony przez kamil, 24 października 2009 r. o 12:27
Prowadzę działalność gospodarczą co kwartał wprowadzając nowe maszyny i urządzenia. Z każdym kwartałem płacę za prąd więcej i wyliczam koszty. Gdyby do mnie przeszedł taki rachunek nogi pewnie by się pode mną ugięły. Fakt liczyłbym na to że może być to pomyłka ale racjonalne myślenie i myślenie jak z tego wybrnąć również nie dały by mi spać. Uważam że firma wystawiająca fakturę powinna przede wszystkim przeprosić i wymyślić zadość uczynienie za powstałą sytuację ponieważ żadne przepisy w Polsce nie bronią nas od takich pomyłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajac polskie spółki złodziejskie kazą i tak mu zapłacić, nalicza odsetki od nieterminowej zapłaty faktury, a potem zamiast zwrotu będzie miał odliczane od niesłusznie pobraqje opłaty - kwoty kolejnych rachunków. Skad ja to znam... A monopolista i tak ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niby taki dobry system informatyczny tylko dlaczego nie wyświetla komunikatu że kolejny rachunek ma znacznie przekroczone zużycie prądu niż jego średnia z poprzednich miesięcy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli wszystko wychodzi na światło dzienne.Niedługo przyjdzie czas na energetykę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jak podano, że opłata za energię elektryczną wzrosła o 15% a rachunki przychodziły większe o 100%. Kupiłem nowy TV HD, nową lodówkę nowy odkurzacz i super nową pralkę automat. Zmieniłem żarówki na energooszczędne. I co. Płacę więcej niż za czasów gdy użytkowałem stare graty jak mówili smoki energetyczne. Nie dziwię się znając strukturę organizacyjną spółki, że trzba bulić za prąd 100 x drożej niż za zboże. Przecież to my bulimy tym kilku Prezesom, temu zarządowi, tej radzie nadzorczej. A to są przeważnie kumple rzundzoncych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie zastanawiam ile takich wpadek mogą robić , może nie o duże pieniądze , ale jak każdy nie przelicza tego , sam się ale zawsze to grosz , jak to się mówi zbieraj grosik do grosika , zawsze im wychodzi ze na plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy też tak działają. Ja dostałam teraz rachunek opiewający na kwotę 753,56 zł gdzie dotychczas największym rachunkiem była kwota 92,00 zł. nie ma winnych w tej sprawie a ja rachunek muszę zapłacić bo twierdzą, że odłączą mi prąd jak nie ureguluję w całości. Przecież mieszkając sama nie zużyłam tyle energii.. A czy mi zwrócą to też jest wątpliwe. Tylko z nikim z kierownictwa nie da się w Puławach rozmawiać bo to jest jedna MAFIA. Nie patrzą na swoje błędy tylko nas emerytów każą za to. Bogacą się na czyjejś biedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktoś patrzy na rachunku ile tam wypisane . abonament , opłaty za energie czynna , opł.zm.zadystryb kolejne to jakościowa, sieciowa itd to sie w głowie nie mieście ile oni wypisują i czasami człowiek myśli za co płace Za sama energie mi wynosi 25zł a dodać te wszystkie dodatki ponad 170zł to jest smieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpiecznik napisał:
Najlepiej jak podano, że opłata za energię elektryczną wzrosła o 15% a rachunki przychodziły większe o 100%. Kupiłem nowy TV HD, nową lodówkę nowy odkurzacz i super nową pralkę automat. Zmieniłem żarówki na energooszczędne. I co. Płacę więcej niż za czasów gdy użytkowałem stare graty jak mówili smoki energetyczne. Nie dziwię się znając strukturę organizacyjną spółki, że trzba bulić za prąd 100 x drożej niż za zboże. Przecież to my bulimy tym kilku Prezesom, temu zarządowi, tej radzie nadzorczej. A to są przeważnie kumple rzundzoncych.
Sprawa jest jasna jak słoń - ten telewizor, którego rozdzielczości pewnie nie wykorzystasz, ciągnie więcej niż oszczędzają pozostałe urządzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...